Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

Bende karb oranlarını ayarlayamıyordum cuma günü patladı antrenman. Boş karnıma gidiyordum şimdi bir pre workout alayım diyorum. Çokta iyi bir preworkout buldum:

O da bal. 2 kaşık yer giderim gelince de bir patates çakarım yeter işte.

kilosu 300-400 liralık bi bal var,ondan yollıyım sana 2 kaşık deneme paketi olarak. %100 doğal
bu balı yapan arının çükü düşmüş
Sosyal ağlarda paylaş

Dekstroz aldım.
Targeted keto da adam dekstroz al diyo demekki glikoz için. Fruktoz oldumu metabolize edilmesi gerekiyo filan diyor.
Sabah aç karnına erkenden çalışmıyor olsam patates yerdim. de sabah uyanıp direk gidiyom ondan dekstroz aldım.
Acaba sabah dekstroz içmem intermittent fasting i etkilicek mi kalorisi olmayan bişi sonuçta ama direk şeker bilemedim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada 1 gr ı 16 kcal filanmış. Ne yapalım Lyle dedi diye dextrose aldık. Targeted keto yapıyorum ben. Böyle daha pratik olacağını düşünüyorum. Çünkü 3 gün dışında hiç carb yemediğim için psikolojik olarak bu daha mantıklı. Sonuçta giderken içerim gelince de içer geçerim uğraşmam pek. Birde Lyle 25-50 gr arası diyor bana 25 yeter sanırım.

Sen suya karıştırıp mı içiyorsun Perfect?
Sosyal ağlarda paylaş

1gr nasil 16kcal ya?

1gr dextrose = 1gr seker = 4kcal ??

Ben maltodextrin ve dextrose karistiriyorum. 40gr dextro 60gr malto. Su veya yagsiz sut ile karistiriyorum dikiyorum. Dibinde kalanlari da kasikliyorum. :)

Yalniz sut ve sut urunlerini iyice kesicem. Bu deri altinda su ve yag tutma olayina inancim git gide artiyor bu konuda. Gerci sadece yukleme gunu sut iciyorum ama keserim yani np.

Yogurdu nasil cikaricam asil sorun o iste. Hadi bulk zamani annemin ev yogurdunu yiyim koy sutuyle mayalanmis. Cut zamani zor. Peynir az yiyorum zaten. Bi de yulaf askimi sutsuz nasil surdurecegim soru isareti.

Bu ultimate diet ile kazanimlar super oluyor ama sosyal hayatimi cok sinirladi. Bir sure benim eskiyonteme donecegim sanirim. Biraz daha gidiyim de...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 4 gr mış ya okudum demin haha.

Ben ağırlık çalıştığım gün içeceğim için çok sorun olmaz. Dibinde kalıyorsa ben direk kaşıkla yiyip su içeyim üstüne alıştım zaten c vitaminimi öyle yapıyorum. Saf kreatinide öyle yapıyom.

Birde süt ürünleri bende tüketmiyorum eskisi kadar paleo olmadığı için önceden haftada 5 kg yoğurt yerdim şimdi en fazla yarım - 1 kilo filan yiyorum o kadar da olur. Birde yoğurdu 24 saat bekletip yiyin laktoz u büyük oranda kaçar filan diyorlar ben mayalayıp 2-3 sonra yiyorum zaten tadı da süper oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
creatine düşünürsen scifit markasının Kre-Alkalyn 1500'ü var. creatine monohidrat gibi su tutmuyomuş vucüt bende bu creatine e sardım 2 hafta önce türkiyede bulamadım Kre-Alkalyn 1500 düz creatine monohidrat aldım ama pek bi fark göremedim şimdiye kadar.ha creatine ne lan dersen internette bi 15-20dk araştırabilirsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...