Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Bugün ben 3 tablet anavite i spor öncesi 1/3 serving megaforte ile aldım,sırt vardı çılgın kaşındım asdas bi ara dedim çıkarıyorum lan üstümü su dökcem falan bayan vardı salonda çıkarmadım dshdf antreman bitince geçti. 1.5gram beta-alaine yaptı la bunu şaşırdım.
aklıma perfectin postu geldi 8gramla kıpırtı yok die
rage kaç serving aldın ki sen
Sosyal ağlarda paylaş

Killer, idmana giderken dar sokaklardan gecip kendi kendine "su az once gectiigm kutunun arkasinda adam vardi ve su an sessizce arkamdan yuruyor beni bicaklamak icin" falan diye adrenalin yukseltme amacli paranoyakliklar yapiyor musun?

Bu arada stoya, senin yuzunden gidip anavite alicam. Herkes karincalaniyor bir bende mi sorun var arkadas?
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Killer, idmana giderken dar sokaklardan gecip kendi kendine "su az once gectiigm kutunun arkasinda adam vardi ve su an sessizce arkamdan yuruyor beni bicaklamak icin" falan diye adrenalin yukseltme amacli paranoyakliklar yapiyor musun?

Bu arada stoya, senin yuzunden gidip anavite alicam. Herkes karincalaniyor bir bende mi sorun var arkadas?

yok ya öyle değil

RAGE RAGEEEEEEEEEE LIGHT WEIGHT NO PAIN NO PAIIIIIIIIN diye gazlıyorum kendimi nabız fırlıyo zaten asdk
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Perfectionist said:

yok ya öyle değil

RAGE RAGEEEEEEEEEE LIGHT WEIGHT NO PAIN NO PAIIIIIIIIN diye gazlıyorum kendimi nabız fırlıyo zaten asdk

kırık diyorum olm inanmıyonuz sdgfasdff adamın kafa başlı başına pre-workout dfsghfsdgsd FUAAAAAAARK YESS
Sosyal ağlarda paylaş

SELAM BEYLER

TABİKİ KAI GREENE DE ARADI BENİ BUDDYM OLUR MUSUN DİYE BAK OLYMPİA OLAMIYORUIM FALAN DEDİ. YA DEDIM KAICIM AMERİKA FALAN UZAK BİLİYON MU ?FDGDF

ya abi biliyosunuz bu işi bilmek bi olay, partnerliği bilmek ayrı olay arnoldun çok detaylı anlatışı var bu konuda.

benim buddyim 3 senelik ve adamın nerde kesilceğini neyi yapabilceğini çok iyi biliyorum. diyorum bunu sen kaldıramassın. kaldırırm diyo giriyo 2. set küt gg

yabancı bi adama yardım ederken mesala adam zorlandı kesildi sanıyorum dokunuyorum bırak diyo zank diye basıyo. adamın ağırlığını yemiş oluyorum dfgdf. yani partnerine alışmak partnerlik falan harbi önemli. ben bide çok salon gezip bisürü arkadaşımla çalıştım ondan GO FOR IT FUCKING BABY

istanbulda oturanınız olsa beraber antrneman yapmak isterim cidden. ankaraya düşerse yolum kesin perfecte yazcam zaten sdkg

--------------

abi yolda nabız olayını yapmak biraz kırıklık işte dsfsadk biraz hayvan sesleri de çıkarıyorum ayıptır söylemedi. animal is on the way çünkü.

--------------

bu arada sytnhayı antrenman sonrası almak gereksiz mi ? öncesi mi alalım wheyim yok benim çünkü =( sdfsd

-------------

bi yarışma düşünüyorm beyler bu arada podyuma çıkmadan ölmem ben. SİZLERİ DE UNUTMAM UNUTANIN BİCEPSİ 25 E DÜŞSN =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...