Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Ahaha killer o 2. foto ne abi gay fitness ı gibi.
Yoksa montaj mı kalpler filan.

Fitness fag lafına bende çok katılıyorum. Ama hocalardan da kaynaklanıyor bu. Adam ne uğraşcam lan ben bunla diyip ne squat gösteriyor ne deadlift gösteriyor. Makinede yap makinede yap diye ısrar ediyo.
Makinelerin başına koyuyo newbie hocaları sonra zaten diet bilgisi hak getire.
Ben 2 saat mark rippetoe nin dvd sini izliyorum geliyorum salona her hareketi temiz yapayım diye. Adam bana orda diyo ki bak şu abini örnek al adam ne güzel makinede yapıyo sen niye böylesin diyo haha durum bu işte.
Adamlar 5 trilyonluk salon yapıyor sauna var hamam var insanın fit olması için gereksiz olan herşey var. Açık kapalı havuz ders salonunda trambolin bile var. Ama hoca yok. Ki en önemli şey ordaki insanlara hareketleri adam gibi gösterecek ona yardım edecek onu gaza getirecek. İşte böyle hoca yok.
Banane lan o zaman senin 5 trilyon masrafından. Giderim sadece power rack dumbbell ve barbell ve duş olsa ama işten anlayan adam olsa süper işte. Hem üyelik ücreti de düşük olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

L-carnitine hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim? %13.7 (9.8kg) yağ oranım varmış ve bunun 6.1kg'ı göbek, bel vs çevresinde. L-carnitine hakkında en ufak bir bilgim yok internette araştırıcağım ama bir not reklam olsun diye yalan yanlış yazılmış bilgiler mevcut. siz daha önceden araştırmış olabilirsiniz. ya da en azından güvenilir bilgi edinebileceğim bir site verebilir misiniz? daha çok sağlık açısından yan etkileri cinsinden merakım var. bunun dışında tabiki etkili olup olmaması da önemli, nitekim boşa para vermek istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Spordan yaklaşık yarım saat önce içiyorsun, sporda yüksek efordayken KH yerine yakılacak yağ miktarını arttırıyor. Sağlık açısından bir zararı yok. Spor yapmazken bir etkisi yok, günlük hayatta içmenin ne yararı ne zararı var yani. İçeceğin zaman da 1500 mg falan iyidir, tüpleri var bu miktarda zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

İşe yaradığını gösteren bilimsel veri yok,bende para tuzağı olarak görüyorum. Çevremde kullananlar da işe yaramadığını söylüyor.
Zaten işin özü diyet,diyet varsa bunlara gerek yok, cutting dönemi için benim olmazsa olmazım whey ve pre-workoutlar.
Kalori hesabı yaparken whey çok iyi oluyor,net protein az kalori.
Pre workoutta düşen performansı arttırmakta epey etkili.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada mega forte sanırım işe yarıyor..
Recovery sürem ciddi şekilde azaldı hemde daha ağır çalışmama rağmen. Bir nevi preworkout gibi içerik olduğu için antremanda bir preworkout ürünü etkisi alıyorum.
Plasebo olduğunu düşünmüyorum çünkü işe yaramıcağını bile bile almıştım :)
Kutu bitince daha net görüş yazabilirim

Edit: karbı azaltmama rağmen bu etkileri gördüm ayrıca
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...