Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Yok ben zaten basit seker alimina komple karsiyim. Normal beslenen biri icin gayet gereksiz.

Ben su an glikojen depolarini tamamen bosaltip sonra 30 saat icinde yaklasik 1200-1300gr karb yuklemesi yaptigim bir yontem uyguluyorum. O kadar karbi fruktoz ve sukroz almadan, 50gr altinda yag tuketerek, minimum fiber ile almam gerekiyor. O yuzden desteklemek icin aldim. (uyguladigim yontem lyle mcdonald - ud2.0)
Sosyal ağlarda paylaş

Ne mi olacak? Kür sonunda eski performansı olmayan bir uzuv,kürle gelen %90 ın gitmesi; kür esnasında bastığın kiloların kür sonrası yanına bile yaklaşamıcağın için steroidçi damgası yemek,psikolojik bağımlılık sonrası 2. ve muhtemelen daha komplike bir kür.

BALLZ SMALL BRO

kullanma lan işte,salondada var bir iki steroidçi bebe,off aylarda uzun kolluyla geziyorlar,roid ON zamanlar atletle falan komik oluyolar la
dgfhdfghdfhdfg
Sosyal ağlarda paylaş

nutrition said:

Sıkıntı yok o zaman doğru ve disiplinli bir diyet + lifting = profit.
Ben yağ yakımında kardiyoya gerek olmadığını düşünüyorum ama yapıp yapmamak tercih sebebi.

bi hafta önce birine kardiyo yap koş bol bol falan dediğini hatırlıyodum. karıştırmışım o başka biriymiş. o yüzden her yazına gene bir şeyler sallıyodur bu diye yaklaştım. affet
Sosyal ağlarda paylaş

o yüzden protein tozu almalıyız. bi kompleks bi whey multi vitamin. yemek yemeyiz o zaman kafa rahat baklagil sebze balık yeriz et bide

ayrıca yazan allah korkusuyla yazdığı için irite oldum. 2 cümleden birinde günah var. günahına gorum şimdi he senin. düzgün yazamıyolar bi yazıyı da
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tavuk yemiyorum çözüm basit
hamsi yiyin abi hem üretilemeyen bir balık. Birde küçükbaş hayvanların sakatatını yiyin B12 için. Onlarda eti kadar pahalı olmuyor. Ucuz çözüm işte. Büyük baş yemeyin hiç hormon yemiş olursunuz bu tavuklar gibi. Yumurtayı mecburen yiyoruz o da tavuğun eti kadar tehlikeli değildir bence bilemiyorum o kadarını da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...