Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafamı yardım lan

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

abi kızlar gelmez zaten hiçbi zaman. yakınında oturuyodur laf falan atar mesela. mesela bi keresinde otururken bacağımı sallıyorum diye laf atmışlardı of sallama falan diye. ordan kurmuştuk muhabbeti. ben de tabi sakin davranıp yoo sallıcam alla alla :)) falan demiştim mevzuyu anlayıp muhabbet ilerlemişti yani kız öyle diyince ha pardon diyip önüme dönsem mal gibi kalırdım.

kız gelcek de slmz tanışalım mı dicek çok azdır valla. bi gün bornovada bi arkadaşıma bi kız gelip öyle yavşamıştı illa evine gelcem bu gece diye ama kızı görmeyin. arkadaş da zor kaçmıştı.

ayrıca dün de boomboxta 2 kızla tanıştık ama nası oldu tam hatırlamıyorum. benim kafam kanıodu işte 2 erkektik zaten 2 kız gelmiş yanımıza sigarada baktım bu laf attı kızlara bişiler dedi kızlar da espriyle karşılık verdi sonra muhabbet ettik işte. lakin 3. bi kız geldi gecenin sonunda erkek arkıyla aldı bunları götürdü. çok üzücü bir andı.
Sosyal ağlarda paylaş

çok utanarak bi anımı anlatıcam bi gün alsancakda pub mı ne vardı how i met yor madır izliyip have you met ted yöntemini denemiştik.

bilmeyenler için, gidion kızlara ya işte sen x'le tanştın mı diosun kızlar da afallıo yoo falan diolar al tanış diyosun arkadaşını gösteriosun.

tabi biz bunu dizideki gibi yapmadık 2 kişi 3 kıza gittik kızlara arkı göstererek dedim işte bilmemneyle tanıştınız mı yok dediler alın tanışın dedim sonra bi sessizlik oldu. gerisini hiç düşünmemişiz o an bunu farkettik. bizim adam durdu peki uğurla tanıştınız mı dedi beni gösterip ben tanıştım. sonra çok güzel muhabbetler döndü.
bildiğin taktik işe yaradı.

ama anlatırken utanıyorum çünkü diziden böyle bişi görüp denememiz çok salakçaydı evet. ama sonuca bakmak lazım tabi. :P
Sosyal ağlarda paylaş

your daddy must have been a drug dealer (why?)
cause you dope
you the bonnie to my clyde, Juliet and romeo
your daddy must have been a drug dealer (why?)
I don’t know, im just saying anything to get me up inside your throat
Is it workin?
Im just playin
Man this bottle got me sayin
I don’t ever wanna lose, lose ya right now

bunu deneyin şarkıda güzel duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...