Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türkiye vs israil vol 2- iplerin kopuşu

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

TD)Pentagram said:

chp yine klasik chp gibi takılmış.hükümeti karalarım siyasi nemalanırım.

Çok gereksiz bir parti artık chp. Ne dese akp bunlar yoğh öyle olmaz diyip karşı çıkıyorlar. Bazen neye karşı çıktıklarını da bilmediği anlar oluyor. Chp iyi partiydi de biz mi seçmedik.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok böyle bişey ya bu haberi okuyup gaza gelenlere acıyorum. (Paticik'i kastetmiyorum)

Direk olarak tribünlere oynanıyor aslen yapılan hiçbişey yok.

Elçiler zaman zaman çekilir ancak elçilikler açık kalır. Sıkıyorsa elçilikleri kapasınlar. 10 gün sonra elçi geri döner haberi de yapılmaz.

Askeri anlaşmayı askıya alsan ne olacak bundan zararlı çıkan Türkiye olur. Ki görende çok anlaşma yapılıyor sanacak.

Ben Akdenizde daha yaygınım diyip artislik yapmakta iyiymiş. İsrail ticari, sivil gemileri tıpış tıpış gelip geçecekler yine. Askeri gemilerin zaten işi yoktu bizim kıyılarda tamamen boş bir madde.

Abluka için uluslararası devletlere, bm'ye yamammakta iyiymiş, bu zamana kadar filistinde o kadar kişi öldü de kim neyi veto etti, engelledi. baş devletler zaten israil yardakçısı tek vetoyla nanayı alırsın. Hiçbirşey çıkmaz bundan da, bi tarafımızı yırtsak o ablukalar yine kalkmaz.

Valla işe yarar bir tane yaptırım yok, çok muhim bi olaymış gibi piyasaya sürüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı bizim insanın bell kısımını anlamak güç.çuval olaıynda niye tepki vermediniz diyenler,9 vatandaşımız öldürüldüğünde tr vs israil tarihinin en ciddi atarını yapınca bukezde show ve aptal halkı tatmin etmek oldu.yahu yapsa kötü yapmasa kötü. bu işin ortası nedir bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...