Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok mu hayvanız

Rerore

Öne çıkan mesajlar

loop said:

Bu tip hayvanlıklar direk insan olmamakla alakalı, yani tabuyla , kültürle , sosyal yapıyla değil. Ülkemizde hızlı bir şekilde, cinsellik tabu olmaktan çıkıyor, görün bakalım azalacakmı bu hayvanlar ?

Paristeyim cinsellik tabu olmaktan çıkıyormuş onu görünce neşe doldum çişim geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda açılan buna benzer bütün konularda yorumum aynı.. İnsanlar kendileri ne doğru ne yanlış öğrenemiyorsa zorla öğretmeniz lazım. Adam akla gelmicek hayvanlıklar yapıp savcılıktan serbest kalıyor. Çünkü ağır cezal bır suç olarak bile kabul edilmiyor.
Anayasa için sms olayı varmış, tck içinde yapsalarya! Biz vatandaşlara sorsunlar hangi suça ne ceza olacağını, mağdur olan biziz. Özellikle şöyle bir madde koysunlar, işlenen bir suç Türkiyeyi dünyaya rezil ediyorsa cezası neyse x3 olmalı..
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

BAIIHAN said:

Bu haberlere inanmanın pek mantığı yok.

Nasıl para edecekse öyle satıyor adam haberi.

Rus turist, tacizden büyük keyif aldığını ve Türk insanını çok sıcak bulduğunu söyledi.

...ihtimali kadar gerçek olabilir bu haber.

sen bi yılbaşında taksime git

diyeceltim lölölö ittirme oh oh fort fort kamre karşısında çıkmıyor o görüntüler aklımda tarlabaşı tayfası leleleley.Yapacak birşe yok ormanda yaşamayı öğrendik.
Sosyal ağlarda paylaş

malesef aklıma geldide görüntüler , napayım abi vinçin üstünden yazıyorum : ) az çokta türkçem bozuldu idare edin ama görüntüler efsane idi hatırlayan var mı LÖ LÖ LÖ ittirme abi ittirme oh oh oh aman aman...

Gülüyoruzda sokakta sözlüne nişanlına bu olaya yakın birşey olsa herkes cengaver kesilir.
Sosyal ağlarda paylaş

şu olayı duyupta evet gerçek olabilir hatta kesin gerçektir dememiz bile yeterli evet, hayvanız demek için.

bazıları inanmamış güldüm.

bunu mu demek istediniz?

Ve son olarak çoğu yakalanmadı bile, yalandan yakalananlarda 57tlye serbest kaldı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...