Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Joint operation

tamirci

Öne çıkan mesajlar

abi bu oyun manyak bişi ya çekin netten 50 ye 50 netten karşılıklı oynuyosunuz delta force misali bi oyun ama manyak eğlenceli ve çok az lag var tavsiye ederim[signature][hline]Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

ama acayip zevkli kablo veya üstü bağlantınız varsa az ping i olan serverlarda çok rahat oynayabiliyorsunuz 50 ye 50 oynuosun düşünsene her taşın arkasında her çalının arasında adam olabilir
bir iki türk gördüm oyunda ama pek adam yok daha[signature][hline]Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
tamirci, 08 Temmuz 2004 01:39 tarihinde demiş ki:
abi bu oyun manyak bişi ya çekin netten 50 ye 50 netten karşılıklı oynuyosunuz delta force misali bi oyun ama manyak eğlenceli ve çok az lag var tavsiye ederim

ee sende orjinal mi var?[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

peki demonun sistemi ne? bi tane mi server var yoksa kendin kurabilio musun? bi de trial gibi diil dimi yani belli bi zaman sora tükenmio?[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...