Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online Forever

nbl_silencer

Öne çıkan mesajlar

Kalite deyince hem server hemde oyuncu kalitesi açısından söylemiştim.. Sizlerinde anladığı gibi türkiyede Uo da kaliteli bir server olmayacak ve olmasıda mümkün değildir... Bence Uo yavaş yavaş bitmeli ama her geçen gün küçük yaştaki insanların başlaması ve her önüne gelenin free server açması ve sonrada 1 ay sonra kapatması yüzünden Uo bitmez.. BURASI TÜRKİYE....[signature][hline]Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi
dilsizdir...
''En saf ve en güzel aşkın,
Dudaklarında tutkunun öpücüğü vardır."
Sosyal ağlarda paylaş

yalanmı abi?

millet küfürbaz aç item görmemiş vb ise ben napiyim öyle server'ı? misal ben ölünce bütün playerlar başıma üşüşüo (bkz:nebula) sonra lootlayıp bankaya atıyorlar direk buna bizim köyde açlık sefillik derler[signature][hline]-hebele hebe hebe?
hebee bebehebehebe..
hebe be be?
-bee beee behebehebee.
hee hassie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 10 Ağustos 2004 23:04 tarihinde demiş ki:
yalanmı abi?

millet küfürbaz aç item görmemiş vb ise ben napiyim öyle server'ı? misal ben ölünce bütün playerlar başıma üşüşüo (bkz:nebula) sonra lootlayıp bankaya atıyorlar direk buna bizim köyde açlık sefillik derler

Ehehe dediğim gibi Burası Türkiye.. SAna katılıyorum ..[signature][hline]Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi
dilsizdir...
Sosyal ağlarda paylaş

birde size tavsiye asla doğruları söylemeyin

doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar süper bir laf

mesela ben hep doğruları söylüyorum bak beni seven 1 kişi bile yok
[signature][hline]-hebele hebe hebe?
hebee bebehebehebe..
hebe be be?
-bee beee behebehebee.
hee hassie

[Bu mesaj Erutan tarafından 10 Ağustos 2004 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten türkiyede kaliteli bir server oluşturmak imkansız kalitali bi sistem hazırlasan bi kaliteli bir player kitlesi oluşturmak imkansız hade diyelim başta çok ii birkitle topladın zaman geçtikçe bikaç hasta ruhlu insan gelip ortamı bozmak isteyecektir ve amaçlarınada ulaşacaklardır keşke böle hasta ruhlular olmasa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 10 Ağustos 2004 23:07 tarihinde demiş ki:

Herkes bunları biliyor ama nedense söylemiyorlar.. seni 1 kişi seviyor o da benim :))[signature][hline]Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi
dilsizdir...

[Bu mesaj kayip_cocuk tarafından 10 Ağustos 2004 23:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kayip_cocuk, 10 Ağustos 2004 22:53 tarihinde demiş ki:
said:
nbl_silencer, 10 Ağustos 2004 22:46 tarihinde demiş ki:
said:
kayip_cocuk, 10 Ağustos 2004 22:38 tarihinde demiş ki:
kaliteli olanları da baştan çıkarır .. ben her zaman Şunu savunuyorum.. Türkiyede Kaliteli bir uo sunucusu YOk .. ve nu gidişlede olmayacak.. hatta çok iyi bir server olsa bile türk playerler bozaralar ...

Bu düşünceye kolaycılık, ön-yargı ve ezbercilik demek zorundayım malesef.

Ön yargı ile alakası yok.. sen bana bir tane kaliteli server söylermisin türkiyede..

Sanane iyiydi. Hatta gayet güzeldi.[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kerhuzad, 10 Ağustos 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
eheuhe erutan proxaya karşı atağa geçti bakalım ne olucak
ben sizden farklı bişey söylemiyorumki ?
bende nefret ediyorum nebula playerlarından[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 10 Ağustos 2004 23:07 tarihinde demiş ki:

yok öyle bişey insanların davranışlarının sebebi cıvıklığın
kim kimi kovuyo doğru söledi diye burda :)[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bende katiliyorum sana uo hayatim boyunca Nebula Ve Oyuncularindan Nefret Etmisimdir.(Sozum Meclisden Disari)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

baggio +1
ve sanırım birazda olsa newbie olmanın verdiği merakla insanlar sıkı dost oldular ama şimdi herkes biliyor ve herkes herkesten daha iyi bildiğini sanıyor paylaşım kalmadı ahh ahh nerede o eski günler neydi ben at koşturduk yıllarca :)[signature][hline]Her şey daha iyi bir Online Gaming için...
Arqas World Sphere Server v.1.0 , Class Transfer System , Level system , UO:Aos destekleyerek ve daha bir çok yenilik ile hizmetinizdedir.Account alımları aktifdir.
ADA.NET Sponsorlugunda Turkiyenin en uzun ömürlü shardlarından biri olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 11 Ağustos 2004 01:20 tarihinde demiş ki:
nebulada gidipte britainde dolaşırsanız öyle dersiniz bir kere deneyin bir role play yapmayı gidin ocllo ya trinsic e
hahaha
:D[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zerokull, 10 Ağustos 2004 23:19 tarihinde demiş ki:
said:
kayip_cocuk, 10 Ağustos 2004 22:53 tarihinde demiş ki:
said:
nbl_silencer, 10 Ağustos 2004 22:46 tarihinde demiş ki:
said:
kayip_cocuk, 10 Ağustos 2004 22:38 tarihinde demiş ki:
kaliteli olanları da baştan çıkarır .. ben her zaman Şunu savunuyorum.. Türkiyede Kaliteli bir uo sunucusu YOk .. ve nu gidişlede olmayacak.. hatta çok iyi bir server olsa bile türk playerler bozaralar ...

Bu düşünceye kolaycılık, ön-yargı ve ezbercilik demek zorundayım malesef.

Ön yargı ile alakası yok.. sen bana bir tane kaliteli server söylermisin türkiyede..

Sanane iyiydi. Hatta gayet güzeldi.

sana orta okulda gel diodum da gelmiyordun ne oldu şimdi ??[signature][hline]......*.*.*........
GALATASARAY
....1905/2004....
Sosyal ağlarda paylaş

Sananenin iyi olmasındaki sebep ilk olması ve ilk heyecan duyan insanların oynaması.. ben pek snn de lag oldugu nu hatırlamıyorum.. bir arkadaşım lag var dı dedide .. Snn yi fazla hatırladığımda sayılamaz.. Eheh Snn de saçma sapan işler yapmıştım.. Madenci acip adam kesmeye gidiyordum.. 1 adamı kesmek için 10 tane potion falan harcıyordum.. bandage skillim 120 mi ne olmuştu .. Snn güzeldi .. pek hatırlıyamadığımdan pek eleştiridede bulunamıyorum :)[signature][hline]Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi
dilsizdir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...