Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MLG Raleigh

_Spartacus_

Öne çıkan mesajlar

Polyushka said:

haheah gördük iyi oyuncuyu 2.maçta
İlk maçta Idra harika oynadı. Noblesse üst düzey bir Koreli oyuncu, o yazdığın Avrupalı oyunculardan 2 3 gömlek üstün. Idra iyi bir oyuncu, iyi bir oyuncu olmasa o ilk maçı öyle oynayamaz ama iyi bir "rekabetçi" değil. Zihinsel olarak çok güçsüz. Git standart bir master lig oyuncusunun bile yemeyeceği saçma bir all in yap, sonra her turnuvada olduğu gibi 2 rax'e yenil. Bunlar zihinsel şeyler, oyunculukla ilgisi yok, Idra'dan kat kat kötü olan oyuncuların yapmayacağı şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Polyushka said:

haheah gördük iyi oyuncuyu 2.maçta
İlk maçta Idra harika oynadı. Noblesse üst düzey bir Koreli oyuncu, o yazdığın Avrupalı oyunculardan 2 3 gömlek üstün. Idra iyi bir oyuncu, iyi bir oyuncu olmasa o ilk maçı öyle oynayamaz ama iyi bir "rekabetçi" değil. Zihinsel olarak çok güçsüz. Git standart bir master lig oyuncusunun bile yemeyeceği saçma bir all in yap, sonra her turnuvada olduğu gibi 2 rax'e yenil. Bunlar zihinsel şeyler, oyunculukla ilgisi yok, Idra'dan kat kat kötü olan oyuncuların yapmayacağı şeyler.

valla tam anlatcagım şeyleri anlatmıssın. ben üşendim anlatmaya, anlamak istemiyorlar cünkü
Sosyal ağlarda paylaş

niye anlamak istemeyelim, ben de katılıyorum aynı şeylere. ilk maçta da idraya kötü oynadı demedim. ama son kombata girilmeden önce terranın daha güçlü bir ordusu vardı, terran oyuncusu kötü yönetti ordusunu kaybetti. onun dışında terranın goldu vardı, zergde yoktu, yeni alıyordu falan, daha iyi bir terran o maçı vermezdi idraya oradan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...