Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Can Yücel'in mezarına saldırı

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

e sen büyüyememişsin adamın vasiyetini saçma ve beyinsizce buluyorsun falan yani.. Hatta buna haksızca verilen öküzce tepkiyi daha mantıklı buluyorsun. Büyümek buysa çocuk kalmayı tercih ederim zaten

beyinsizce demedim sanırım. bakıyorum... yok dememişim.
çok kal ama. tükmüklü tükmüklü.
Sosyal ağlarda paylaş

he sorun müslüman mezarlığına gömülmüş olması , müslüman mezarlığında şarap dökülmesini istedi diyede , müslüman mezarlığında mezar taşını parçalamaları normal .

iyi devam bu kafayla.
adamın vasiyeti olamaz ne demek ya yanındamıydın , ama bak yanında olan arkadaşları açıklıyorlar vasiyetiydi diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

yok böle bi vasiyeti olacak adam tutar kendisine ait bi arsaya gömülsün ister.

BENİ İSRAYİLDE YAVUDİ MEZARINA GÖMÜN AMA ÜSTÜME DE KOCCAMAN Bİ ALEM DİKİN diyen adamın mezarı yıkılırsa

hmm ne bekliyordunuz ki? demek gerekir.

Tüm dünyada ’hoşgörü mezarlığı’ olarak bilinen Datça Mezarlığı’nda Müslüman kabirlerinin yanı sıra Hıristiyan ve Yahudi kabirlerinin bulunduğunu hatırlatanlar, olaya sert tepki gösterdi.

Yani mezarı boşuna Datça'da değil.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

adamın vasiyeti olamaz ne demek ya yanındamıydın , ama bak yanında olan arkadaşları açıklıyorlar vasiyetiydi diyorlar.

olamaz demedik.

varsa böle bi vasiyet o kadar saçma ki adamların yaptığından daha negatif değerde duruyor dedim.

özgür bi ülkede yaşadığımız için bu tip saçmalıklara "hey bu çok saçma" deme özgürlüğü de var çok şükür.
Sosyal ağlarda paylaş

çok iyi trollenir bu konu, hem de forumda felan değil gerçek hayatta

"dün gece Can Yücel'in mezarına isteği üzerine şarap dökemediğimiz için başka birinin mezarına şarap dökmek zorunda kaldık. Korkarız MÜSLÜMANdı, sanırız cennetten cehenneme aldılar, yanıyo şu an"
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

tinu said:

olamaz demedik.

varsa böle bi vasiyet o kadar saçma ki adamların yaptığından daha negatif değerde duruyor dedim.

özgür bi ülkede yaşadığımız için bu tip saçmalıklara "hey bu çok saçma" deme özgürlüğü de var çok şükür.

neden saçma yaw ? çiçek koymak saçma değil yada su dökmek saçma değil şarap niye saçma? müslüman mezarlığı için diyeceksen aynı mezarlıkta başka dinlerden mezarlarında olduğu belittir bir arkadas.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

şiddete varan bu olayda düşük de olsa bi iq var, bi düşünce, sebep sonuç ilişkisi var iken şarap dökme olayında ise o bile yok.

ondan dolayı ona hiç girmedim. o kadar saçma ki.

dasaaa said:

valla o daha onulmaz bi saçmalıkta olurdu.

space ball'dan bile saçma hani öle diyeyim.

adamların kırıp dökmesi de saçma değil bu arada...
bu ikincisine kıyasla ama.

reel dünyaya göre o da saçma tabii.

bu ne abi, melih gökçek dasaaanın hesabı felan mı hacklemiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...