Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emule ve Bittornado download yardım

decoy

Öne çıkan mesajlar

ya şu an rome'u çekiyorum Bittornado ve netlimiter açık 256k adsl bağlantım var limiti 4kb a ayarladım.şu an çekiyorum başlarda 20kb a çıkmıştı sonra düştü bütün gece açık bıraktım 100 mb dosya çekmiş %7'ye gelmiş ve şu an maksimum 5kb ile çekiyorum yükselmiyor neden olabilir ?
şu an suprnovadaki clonecd yi çekiyorum.sorun transfer yaptıım kişilerin azlığındanda olabilir.bir fikriniz varmı ? yapabileceğim birşey olmalı millet çekio çat çut :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi o upload hızını 1kb civarına falan düşürmek pek adil değil. ben de netlimiter kullanıyodum azureus kullanıyorken. ama sadece max limiti 1kb kısıyordum, o da neti çok yavaşlatmasın diye.

herkes sizin gibi upload'ı kısarsa kimden indireceksiniz ki? p2p'nin etiğine aykırı bu yapılan.

torrent'i 2 hafta kadar kullandım memnun kalmadım. emule çok daha iyi bence. hızlanması için beklemeniz gerekiyor ama değiyor.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

ben torrent kullanıoyorum ve çok hızlı.Emulenin o saçma sapan kredi sistemi ve upload olayı çok kötü.Ama mirage e katılıyorum,upload olayınızı 1 kb a ayarlamayın.Ben ayarlamıyorum mesela.5-6 kb upload yapıyor adamlar benden(128 adsl var )[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

1kb up ayarlıyıp, sürekli açık olursa, 13-14'e kadar download ortalaması tutturuyorum 128 adsl ile. eğer çektiğim dosya sayısı fazla değilse, internettede çok rahat bulunabiliyorum.

bu arada mirage, bırak da o işleri dışarıdaki 1mbit hatlı insanlar düşünsün. üç kuruşluk internet hızımızı uploada vermeyi mi düşünüyorsun? adamların zaten minimum hızı 1mbit, herifler aman da kaç upload versem diye düşünmüyorlar, açıyorlar. zaten emule'da mesela ne kadar upload verirsen o kadar download yapıyorsun(x4), e adam 1mbit hatla 128kb indireceğine göre, 32'e kadar upload vermesi gerek mantıken..

yani böyle düşünmek gerekir, herkes elindekince verecek uploadını(mecburen), herkes istediğini çekebilecek..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BombaciMulayim, 25 Eylül 2004 15:31 tarihinde demiş ki:
1kb up ayarlıyıp, sürekli açık olursa, 13-14'e kadar download ortalaması tutturuyorum 128 adsl ile. eğer çektiğim dosya sayısı fazla değilse, internettede çok rahat bulunabiliyorum.

bu arada mirage, bırak da o işleri dışarıdaki 1mbit hatlı insanlar düşünsün. üç kuruşluk internet hızımızı uploada vermeyi mi düşünüyorsun? adamların zaten minimum hızı 1mbit, herifler aman da kaç upload versem diye düşünmüyorlar, açıyorlar. zaten emule'da mesela ne kadar upload verirsen o kadar download yapıyorsun(x4), e adam 1mbit hatla 128kb indireceğine göre, 32'e kadar upload vermesi gerek mantıken..

yani böyle düşünmek gerekir, herkes elindekince verecek uploadını(mecburen), herkes istediğini çekebilecek..

+1
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben net'i kullanırken (sörf, oyun vs) ul'yi 1 ya da 2'ye çekiyorum 256 adsl ile, kullanmıyorken 4'e yükseltiyorum. deneme yanılmalarımda gördüm ki zaten e-mule'da 5'e çıkamıyor ul hızı, herhalde bir sürü connection hedeleri meşgul ediyor ilave bir bant genişliğini. kredi olayı olsa da olmasa da böyle yaparım, tamam hattım kral değil ama elimden gelen kadarını da yapayım artık yani.. beddua almayalım gavurdan.. :-p

ha bu arada e-mule'da 1,24gb'lik bir dvd sürümünü gördüm ama cd'lik bakıyorum. gördüğüm cd sürümleri de zaten bir aydır olan fakeler, çekmeyin derim yeni isimli bişi değilse..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

valla çekene kadar anlaşılmaz dediler bana da esasen, :) fakat şundan bahsedecek olursak 2 cd'lik rome total war diye e-mule'da gezen dosyalar bir aylık filan. birisi çekmişti adaba mugayyır film çıkmış.. ben biraz daha bekliyorum o yüzden, torrent zahmetli iş. tek dosya için yiyor bütün bağlantıyı..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...