Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pusuya yanıt

titanguard

Öne çıkan mesajlar

bari iç savaş cıksa da hasmımızı görebilsek. mayınla pusuyla kurşun sıkamadan ölüyor gencecik cocuklar.
adam gibi kin de güdemiyosun.kürtlerden nefret ediyim diyorum, 2-3 tane cok temiz kürt arkadaşım geliyor aklıma. sonra internette pkk sempatizanı haberleri görüyorum gene kan beynime sıçrıyor.

geçenlerde 90 lı yıllardaki sınır ötesi operasyonlarda öldürülen pkk lıların sayılarını gördüm nette. her operasyonda 1500-2000 e yakın terörist öldürülmüş. 2000 li yıllarda ne değişti? neden yapılamıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaijad said:

bari iç savaş cıksa da hasmımızı görebilsek. mayınla pusuyla kurşun sıkamadan ölüyor gencecik cocuklar.
adam gibi kin de güdemiyosun.kürtlerden nefret ediyim diyorum, 2-3 tane cok temiz kürt arkadaşım geliyor aklıma. sonra internette pkk sempatizanı haberleri görüyorum gene kan beynime sıçrıyor.

geçenlerde 90 lı yıllardaki sınır ötesi operasyonlarda öldürülen pkk lıların sayılarını gördüm nette. her operasyonda 1500-2000 e yakın terörist öldürülmüş. 2000 li yıllarda ne değişti? neden yapılamıyor?

adalet geldi ve kalkındık
Sosyal ağlarda paylaş

işte hayatında doğu-g.doğuya gitmemiş, askerlik yapmamış, Türkiye gerçeklerini özümsememiş, olan biteni mantıklı bir şekilde ancak Kemalist rejimin suçu olarak gören bazı insanlarımız da bu adamların haklarını savunurlar. Ve benim gibi adamlar da yanlış düşündüklerini söyleyince pekakalı'ya gösterdikleri empatiyi göstermezler, benim gibi adamları faşistlikle, militaristlikle suçlarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Son 10 gündür Vandayım ve kimse PKKyı haklı bulmuyor veya yaptıklarını desteklemiyor benim görüştüğüm ki bunlar %90 cahil kesim. Ama kürtlerin daha çok yatırıma ihtiyaçları var bolge unutuldu uzun zamandır gibi düsünceleri var. Yani orda Kurtlugu desteklerken PKKnın yaptıklarını destekleyen cok ufak bir azınlık mevcut ama korkudan kimse cıkıp bunlara bişi diyemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Van'ın gözünü seveyim ya. belli başlı bazı iller var. Bırak ilçesini, il merkezinde gezerken çarşıda pazarda sana öyle bir bakıyorlar ki anlatamam. Hani diyorlar ya mahalle baskısı tu kaka. baskı görmemiş onlar. Eşini çoluğunu çocuğunu dışarıya gönderemiyorsun. Kiralık ev bakarken mahallenin namusuna göz mü ne dikmişiz, sivil polisler olmasa bildiğin linç ediliyorduk
Sosyal ağlarda paylaş

92 --> 1055
93 --> 1699
94 --> 4114
95 --> 2292

it sürüsünün senelere göre verdiği kayıplar. silahla bitmez vs diyenler bir daha baksın şu rakamlara yahu. eğer AKP hükümetinin biraz omurgası olsa , izlenen terörle mücadele politkasını devam ettirseler bugün böyle şerefsizlikler ile karşılaşmazdık.
Sosyal ağlarda paylaş

askere girecek kişinin donuna kadar araştırılıyor falan ama bu konuda adamlar neredeyse başbakanı öldüreceklerdi orta karadeniz de

Analamıyorum başbakan veya büyük bir devlet görevlisinin öldürülüp te dünyaya rezil mi olalım bu mu bekleniyor.

atatürk ün menemen de bir subay öldürülünce menemeni tarihe gömün dediği söylenir

veya hiç islam dünyasının sevmediği israil 1-2- esir asker için neler yaptığı ortada

bi israil kadar damı olamıyoruz anlamıyorum ki
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Son 10 gündür Vandayım ve kimse PKKyı haklı bulmuyor veya yaptıklarını desteklemiyor benim görüştüğüm ki bunlar %90 cahil kesim. Ama kürtlerin daha çok yatırıma ihtiyaçları var bolge unutuldu uzun zamandır gibi düsünceleri var. Yani orda Kurtlugu desteklerken PKKnın yaptıklarını destekleyen cok ufak bir azınlık mevcut ama korkudan kimse cıkıp bunlara bişi diyemiyor.

Abi kusura bakma ama yüzüne desteklemiyoruz derler. Evlerini açmakta hiç bir sorun görmezler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...