Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.3

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

öm atmışım ya sdf

Vendy said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?43,5830467,6021764#msg-6021764
toggie said:

ya ulan 2 senede bu kadar degisir mi oyun. herseyi unutmusum, bi ton da degisiklik var. 1 aydır oynuyorum hala kendime gelemedim.

t3 setleri de yok artık herelde oyunda pff.

Wotlk la naxx yenilenince gitti t3 setler.

tee o zaman mı gitmis heh. transmo olayı olmadıgından hic farketmemisim bile =)

9 kisi bt temizledik az once cok keyifliydi. t6 chest ve leg aldım. shoulder da akama'dan. ozlemisim yahu, cok guzeldi bt.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden şey muhabbeti oluodu ya, dielim 10 kişilik raid grubun var, o gruptan bi healer , gidip o hafta pugla yapio bossu kesio

ve sen alamadığın için o healerı raide, o 9 kişi de raide giremio başka adam olmadığı için.

böle durumlar için işte, gel healle ama item düşmicek sana muhabbeti.

bence çok mantıklı, biz çok çekmiştik bu tarz "save" muhabbetlerinden, Yine aynı sıklıkta item gelio sana fakat istediin kadar kesebiliosun .
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Item alıp almamak önemli değil, bossu 1 kere keserseniz o bi daha aynı bossta roll atamazsınız. En azından bugsız olarak istenen durum bu.

hmm süpermiş o zaman tüm bossları kestik geçen gün ve need atabileceğim bir tane bile item düşmeden loot lock yedim güzelmiş valla :)
Sosyal ağlarda paylaş

Birde şöyle bir olay var, RF'ye giriyorsun ilk bossu indirmişler. 2-3'ü kesiyorsun acil çıkman gerekiyor. Sonradan girip 4 bossu'da kesiyorsun ama 2 ve 3'te nsana loot düşmüyor. Yani sistem gayet güzel.

Tek sorun RF baya basit olduğu için (hatta çoğu mekanik ya kapalı ya gıdıklıyor o kadar basit) her 4 boss kesenin kontent bitti havasına girmesi. Gidip bu saaten sonra 10 kişi HC Arthas kesip "ya bu bossuda gördük çok basitmiş" demek gibi olduğunu anlatamıyorsun kimseye.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

ilk kesince loot lock olması mantıklı ya

düşünemiorum loot alana kadar lootlock olmama muhabbetini

millet ölür ya, böle her bossu 1000 kere kesmen gerekir o hafta ki herkese item düşsün falan, saçma sapan.

ben sisteme değil de kendi şansızlığıma tükürdüm.16 drop var sanırım,need atabileceğim bir tane item düşmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...