Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çukurcada pusu 8 asker şehit

PZero

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Taraf paçavrası manşet atmış "ve barış öldü" diye. Son 1 haftada 25 asker şehit edilirken pusu yapılırken ölmemişti de şimdi mi öldü? Bu kadar leşlik taraf gibi bi paçavra için bile fazla yaa

şey dmeeye çalışıo olaabilirler
"barışı öldürdünüz". Yani artık geriye dönüş yok bu kadar olaydan sonra gibi
Sosyal ağlarda paylaş

tampon bölge şart, amerika izin versin vermesin, k.ırak sınırdan içeri girilip oraya duvar gibi bir tampon bölge oluşturulmalı , uydularla , kameralarla tüm bölge izlenmeli, ve bu operasyonlarla devam etmeli, tampon bölge olmadan yapılacak hiç bir operasyon başarlı olmaz, çünkü adamlar böyle büyük bir operasyon başladığında üstündeki kıyafetleri çıkartıp türkiye sınırlarında içeri girip şehirlere iniyor sivil vatandas gibi halkın arasına karışıyorlar, operasyon bitiyor tekrar toplanıyorlar, mutlaka tampon bölge olmalı operasyon başladığında içeri kaçamamaları lazım. başka türlü sen istediğin kadar bomba istediğin kadar dağda karış karış pkk lı ara.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

akinci said:

Gellidus hadi cocugum ikile, aslanim vs tipi üsluplarla akil yasinda hatali olmadigimi anladim sagolasin. Ikincisi ne cetintas ne de ben, karsinda buranin baba parasiyla gecinen elit gencleri yok cocugum hadi yat uyu. Hastayim buranin bazi 2001 grubuna zaten neyse..

Sakin kalmak zor ama sakin kalmak lazım dostum (tu)

hayrola şimdide servet düşmanı flnmı oldunuz ne alakası var bunun baba parasıyla geçinen 2001 grubu ile.. Neyin kafasını yaşıyorsunuz birlikte..

Bende 4 ayda 2000 mesaj atan tiplere gıcık oluyorum. Bir insanın içi bu kadar boş olupta bu kadar çok beyanda bulunması benim gibi baba parasıyla geçinen 2001 grubunun en büyük kaygısıdır..

Bak koçum anlatmak istediğim şeye kendin düşmüssün.. Burda kimse sana saçma sapan laflar etmiyor ama sen kendini (tamamen kendi kendine) ötekileştirmissin. Kendini dışlamıssın işte 2001 grubu (Ki aslında 1999 fln ama neyse ) para babasıyla geçinen elit kişiler bizi sevmiyorlar fln diye..

Komiksin..

Ben senin notunu yukarda modlar başlığı 12 şehit olarak değiştirin lütfen dediğinde verdim zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

baba parası yemek nedir la

sokakta ben baba parası yiyorum de bakalım bi ne yapıyorlar ( eğer öğrenci, asker, hasta değilsen)

bende illet oluyroum bursa da çok var adam 100 milyarlık araba ile öyle bir hızlı havalı geçiyor ki

baba parası ile geçinenler le aysun kayacaının oyu bir olmamalı destekliyorum çetintaşı

yurdumun baba parası yiyen light entelleri
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

nutella yerim sana şimdi saldıracaklar haberin olsun

çatışma ile pkk biter mi? işte ne bileyim şunları bunları yaparsan öyle kalkar bu durumlar ortadan falan filan

abi ben çatışma ile biter demiyorum ki,çatışma ile bitse bin defa biterdi,siyasi ve politik tavır da lazım adam gibi,ecevit hükümeti döneminde yapılanlar incelenebilinir,2 sene boyunca 0 şehit verilmişti diye hatırlıyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye Kuzay Irağa operasyon yapmak için ABD'den izin almak zorunda
PKK ABD tarafından destekleniyor.

Böyle bir durumda adamları "gafil avlayıp" bir hava saldırısıyla örgütü 3-4 sene geriye götürmek mümkün mü ya.

Adamların static antiairlerini mi ne bombalamışız onlar mı geriye götürdü he anam he.

Sınır ötesiiiii diye inliyenler var. En son sınır ötesini hatırlatırım. Birkaç günden sonra ABD homurdanmaya başladı Türkler Kuzey Irakta çok kaldı diye. Ayrıca örgüt Saddam döneminde olduğu gibi güneye ve şehirlere inmekte de sıkıntı çekmez bir harekat durumunda. Biz de yine hainleri inlerinde vurduk diye seviniriz.

Şu allahın cezası sınır dağların ortasından geçmeseydi, bizim sınır karakolları dağ yamaçlarında kurulmak zorunda kalmasaydı daha farklı olurdu herşey. O zaman bu kadar şehit vermeceğimize eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

abi ecevit döneminde yiyecek ekmeğimiz yoktu, bide dolar 1700 dü o zaman, bide istikrar yoktu

dolar şu anda da 1.8,şimdi düşük olmasının nedeni ekonomimizin güzelliğinden değil ecevit döneminden sonra ortadoguya gelen amerikanın doları düşük kurda tutmak için sürekli para basmasından kaynaklanıyor,tabi sonra savaşı finanse etmek için uyguladıgı bu yöntem morgıç krizi vs diye elinde patladı o ayrı,artı telekomun satılması,botaş ın,madenlerin,akarsuların dahi kontrolsüz özelleştirilmesi ile ülkeye para girişi de var,ecevet gerizekalı degil di herhalde o da biliyodu babalar gibi satıp da ekonomiyi ayakta tutmayı,cok da parlak bi fikir degil o yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...