Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer: wrath of heroes

KingV

Öne çıkan mesajlar

derdim o konuyu açmak değil de,
gerçekten kötüydü oyun hele ilk çıktığında inanılmaz kötü bir başlangıç yaptı avrupada, üzerine bug'lar fln haklı olarak subs kaybetti.
sonra bi dönem iyi topladı oyun hatta, hatırlıyorum patide de keşke ilk çıktığında böyle çıksaydı gibi bir yorum yapmıştım. ama sonra hem istenilen sayıya ulaşılmayınca hem de gelen patchlerle oyundan soğutunca unutuldu warhammer.
Sosyal ağlarda paylaş

ben closed betada baya bi süre oynayıp çok eğlenmiştim gerçekten multiplayer hissini çok ii veriodu wowdan sonra

fakat bi o üst tierlerin boş kalması bir sürü public questin öle 1 kiş itarafından yapılmaya çalışıması vs böle haritaya dağılma dengesizliği bi de sürekli bi ileri geri modunda geçen rvr bi yerden sonra bayınca bıraktım yoksa fena değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

lan ne oynadınız da nesine baydınız, sabahın 9unda t1 de 100 kişi open rvr dödüğünü bilirim ben

onları fazlasıyla yaptık abi zaten.

ilk release de ve closed betada inanılmaz adam vardı t1 t2 falan çok iidi başta hayvan gibi rvr yapiodun sonra t3 t4 e yayıldıkça

eski zonelar bomboş kaldı zaten insanlar bıraktı,

o open rvr de bi yerden sonra bayio haliyle. çünkü kaybedeceğin bişey olmadığı için TF2 gibi oynuosun ha belki şurayı ele geçirelim heyecanı yaşiosun bitio ondan sonra öl tekrar koş öl tekrar koş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...