Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3G bağlantılar ve Online Gaming

bingildak

Öne çıkan mesajlar

şimdi beyler ben 2 aydır vınn ile bağlanıyorum.2 ay önce ankarada olduğum için almıştım,aldığım 1mbit olarak satılan.ankarada bağlantı baya güzel olduğu için,hiç 1mbit görmedim,minimum 3mbit bağlantım oldu,neden oldu hiç bilmiyorum.bugün izmirdeyim,izmirdede aynı muhabbet var,herhangi bir şehir merkezindeysen,pek sorun olacağını düşünmüyorum.

mesela 2 haftadır çeşmedeydim,merkezde değildim,oradaki bağlantının allah belasını versin,yemin ediyorum eski 56kb tı aratır cinsten bağlantı vardı.

bir arkadaşında dediği gibi kota olayında upload+download olarak bakılıyor,yani adsl deki gibi sadece down a bakılmıyor,ona göre yapın hesabınızı.

mesela internete bağlanalı 6 dk falan oldu,face e girip sadece baktım,1 tane msj attım,ardından paticikte bu sayfayı açtım,kotamdan giden 4mb.hal böyle olunca oyun açmayı hiç bi taraflarım yemedi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
paylaşmayı unuttum ama,

2 hafta önce aldım vınn'ı leatrix fix'iyle 100-170 ms ile lagsız çok güzel instanceda healerlık bile yapılıyor. kota konusunda oyun oynadığınız sürece (ts veya vent benzeri program kullanmadığınız takdirde) hiç problem yok. 30-40 dk lik bir instance i 50 mb gibi bir download 5 mb lık bir upload ile bitiriyorum.

yalnız yurtdışında 100 mb fln 40 tlmiş haberiniz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...