Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpek kovan cihaz ?

7thBreath

Öne çıkan mesajlar

@adamınbiri
Hocam sen yalnız tam köpek uzmanı olmuşsun, valla korkulur senden B)-

@dasaa
Aşk deme bana dasaa, aşk deme 8-)

@goldbaren
Abisi ben birkaç kez bana saldıran köpeklere artistlik yaptım, elimdeki bir şeyui salladım, korkuttum, kaçırdım falan ama hiç hatırlamıyorum gözlerine baktım mı, bakmadım mı? Birkaç kez de senin dediğin gibi dötüm dötüm hiç bakmadan köpek çetesinin arasından geçtim.

Yalnız şu topiği açan adam da film adammış he, bir köpek mevzusunu akşamdan beri tartışıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

@Alican
Benimde köpek fobim vardır. Yaklaşan köpeğin önce kuyruğuna bakarım. Eğer kuyruk sallıyorsa belli ki oyun yada yemek istiyordur. İzmir'deyken evimizin önünde aynı şekilde bir çete vardı. Onları sürekli besleyerek kendime alıştırabilmiştim. Ara sıra hayvanlara su ver yemek ver. Hayvanlık yapma yani sende.

He eğer kuyruk falan sallamıyorsa oradan sıvışman bir şekilde senin için hayırlı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

şunlarla ilgili mesaj gelmiş.

Red said:

dasaa efendi 2 ekmek bi süt lütfen

dasaaa said:

bölüm banı mı istemiştiniz?

ben fakir bir aileden geliyorum, cok yokluk cektim, ama sonra ingiltereye gidip kendimi gelistirmeye calistim, bunu asla saklamiyorum, inkar etmiyorum. paticik cok buyuk bir camiadir, birkac kullanıcının yaptigi ayibi butun camiaya mal etmek yanlis olur. kimseye sinirli degilim, hayatimda kimseye yanlis yapmamaya calistim, ben buyum

abi ben hiç ingiltereye gitmedim T_T
yok yok o üstte yazan benimle ilgili bi gerçek değil. zaten üstteki açıklama rıza efendi 2 ekmek 1 süt pankartına yönelik rıza çalımbay'ın kendi açıklamasıdır. ben değiştirdim

orjinali
ben fakir bir aileden geliyorum, cok yokluk cektim, ama sonra ingiltereye gidip kendimi gelistirmeye calistim, bunu asla saklamiyorum, inkar etmiyorum. fenerbahce cok buyuk bir camiadir, birkac taraftarın yaptigi ayibi butun camiaya mal etmek yanlis olur. kimseye sinirli degilim, hayatimda kimseye yanlis yapmamaya calistim, ben buyum.

üzülmeyin yani. ağlama melis. ya da ağla. ama omzumda ağla
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

cetintas said:

bir de asla gözlerinin içine bakma geyiği vardır...denemedim...deneyen var mı?

medusa mı lan bu
bişey olmaaaaz
bi tek pitbull'dan korkun
bide sahibi piskopat olan sivas kangaldan

gözlerine bakınca değil de diş gösterince atarlı köpekler sinirleniyor. gülünce falan diş gösterdin sanıyolar hemen havhavhauvhauvhuahvuahv.

bu arada biber gazı denemeyin bile derim, deneyip 10 dikiş ve kuduz aşılarıyla boğuşan arkadaşım var sdfkh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...