Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suriye'ye saldırmasın Türkiye

cetintas

Öne çıkan mesajlar

TD)Pentagram said:

idoyolojinin esiri olmak ayrı bir sıkıntı.her osuruktan bir paranoya ve kötü durum senaryosu falan üretmek.

ne güzel yazmışsın.benim gibi ideoloji sahipleri zaten senin deyiminle hep her osuruktan bir paranoya ve kötü durum senaryosu falan(neyse o <> ) üretiriz.koskoca Türk Ordusu'nu rezil etti adamlar, hala daha benim gibi adamlar osuruktan paranoya ve kötü durum senaryosu <> üretiyoruz.oldu güzelim, gel beraber yüzelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

Yapmak Zorundaydım. Üzgünüm

TD)Pentagram said:

idoyolojinin esiri olmak ayrı bir sıkıntı

TD)Pentagram said:

idoyolojinin esiri olmak

TD)Pentagram said:

idoyolojinin

TD)Pentagram said:

ido

üzgünüm

İdo gece turlarına başladı İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğlu İdo, önceki akşam kız arkadaşıyla Bebek'te Chila Restaurant'ta yemek yedi

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/658464-ido-gece-turlarina-basladi

Sosyal ağlarda paylaş

Çok saçma bir şey yaparlar suriyeye saldırırlarsa, meclisden teskere almak lazım önce. Ama benin korkum sınırda bir provakasyon ahanda askerimize saldırdılar, kamuoyunu ardlarına aldılar mı, çok büyük bela almış oluruz başımıza.

Herşeyden önce hizbullahı saracağız başımıza, suriyede hizbullah güçlüymüş yani örgütlenme olarak ve türkiyenin saldırısına cevapsız kalmazlar yani pkk dan sonra birde hizbullahı alacağız başımıza.

Öyle sınırdan gireyim ordan çıkayım yok, girer çıkarsın belki ama vereceğin kayıplar ve ekonominin içine etmen cabası. Aç sınırılarını al mültecileri ama müdahaleye her türlü hayır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...