Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ada Aldim...

CryMeARiverfix

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

mental sorunu olmmasına rağmen gerizekalı davanışlar içerisinde olan yeto insanları gerçekten çekemiyorum

ki o kişi şimdi bilgisayarı başında "tıtıtıt nasıl trolledim ama tıtıtı" diyordur, kendisine karşı acımayla tiksinme arası bir duygu içerisindeyim

bence sen kendini padisahin sol birseyi saniyorsun ...
Sosyal ağlarda paylaş

CryMeARiverfix said:

cetintas said:

ulan 13 sayfayı okudum, hala daha ne biçim bir konu olduğundan emin değilim.
ihtimal hesapları sonucu şunları yazıyorum:

1.ihtimal:adayı aldığını söylüyorsun, doğruysa hayırlı olsun da bu yunanlılar 3 tane kayacık için bizden zırt pırt dayak yemiyor mu, şimdi neden hem de bir Türk'e ada sattılar, onu anlamadım?

2.ihtimal:adayı falan almadın, burada trol dedikleri mevzuya hastasın, o yüzden böyle bir başlık açtın da canım bu da senin
a)velet
b)yalancı
c)rahatsız olduğunu gösteriyor. Her biri birbirinden sakat alt ihtimaller.

Tavsiyem şudur...Roman yaz, konsept yine böyle ada olsun.

Halen nebicim bir konu oldugunu anlamiyorsan zaten dogru yoldasin demektir ama sen bunun ustune ihtimaller uretip sacmaladigin icinde Uyesi ve Turkiye headquarter i oldugum Mensa Grubunda Bir test e davet ediyorum seni.

Ayrica Kitabim olmadigini nereden biliyorsun ? Meslegimin ne oldugunu soyledimmi sana ?

Sen bana iş verecek misin, onu söyle?
Bom bok gidiyor zaten işler.Ver bana şöyle 3-4 bin Dolarlık bir iş, o zaman şahitlik yaparım patide senin için.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

trollük yapacam diye bilinçli saçmalayıp aptallık yapıp sonra da "millet bana laf ediyo trolledim milleti ehi ehi" diye sevinmek çok acınası bir durum yaa

yazık valla

tirt...

ayrica Troller hep sevinclidir :) mad troll gordunmu hic ?

cetintas said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?13,5819479,5821060#msg-5821060
CryMeARiverfix said:

cetintas said:

ulan 13 sayfayı okudum, hala daha ne biçim bir konu olduğundan emin değilim.
ihtimal hesapları sonucu şunları yazıyorum:

1.ihtimal:adayı aldığını söylüyorsun, doğruysa hayırlı olsun da bu yunanlılar 3 tane kayacık için bizden zırt pırt dayak yemiyor mu, şimdi neden hem de bir Türk'e ada sattılar, onu anlamadım?

2.ihtimal:adayı falan almadın, burada trol dedikleri mevzuya hastasın, o yüzden böyle bir başlık açtın da canım bu da senin
a)velet
b)yalancı
c)rahatsız olduğunu gösteriyor. Her biri birbirinden sakat alt ihtimaller.

Tavsiyem şudur...Roman yaz, konsept yine böyle ada olsun.

Halen nebicim bir konu oldugunu anlamiyorsan zaten dogru yoldasin demektir ama sen bunun ustune ihtimaller uretip sacmaladigin icinde Uyesi ve Turkiye headquarter i oldugum Mensa Grubunda Bir test e davet ediyorum seni.

Ayrica Kitabim olmadigini nereden biliyorsun ? Meslegimin ne oldugunu soyledimmi sana ?

Sen bana iş verecek misin, onu söyle?
Bom bok gidiyor zaten işler.Ver bana şöyle 3-4 bin Dolarlık bir iş, o zaman şahitlik yaparım patide senin için.

Nasil bi is istion ki ayrica Mensa calistirmio yani para vermio :) gonullu oluosun... ama sana adada is bulabilirim hmm mesela Vale olurmusun ? 2k ile 3k arasi veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

CryMeARiverfix said:

BabacumMostors said:

mental sorunu olmmasına rağmen gerizekalı davanışlar içerisinde olan yeto insanları gerçekten çekemiyorum

ki o kişi şimdi bilgisayarı başında "tıtıtıt nasıl trolledim ama tıtıtı" diyordur, kendisine karşı acımayla tiksinme arası bir duygu içerisindeyim

bence sen kendini padisahin sol birseyi saniyorsun ...

Kendisini çok az biliyorum ama gözümde dediğin konumda çoğu zaman O_o
Sosyal ağlarda paylaş

@wastyrx

Bos adam yani :)

ya neye yaniyorum varya... Dogru soyledigim halde gercek olan birseyi altust edip Troller damgasi yapistiriyolar :)

tmm ben severim troll u yaparsam cok pis yaparim ama burda ciddi olarak Paticik eventleri duzenleyebilecegimiz biyerin sahibi oldugumu Aciklamaya calistim hattimizin yuksek oldugunu vsvs ama bazi sivri akillilar Cok super anladilar :) bisi diyemiyecegim... Zaten nezamandan beri ciddi bisi tartisiliyorki pati de...
Bazi seyleri belki mecazi anlamda kullandim ama
Tam anlamiyla gercek olan tek sey var oda...

Zenginim :)

Hadi ben adama gidiyorum...

Like This

Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:

CryMeARiverfix said:

Catzee said:

paticikte şimdiye kadar gördüğüm en düşük seviye bu olmalı, 14 sayfa ve ciddi cevap yazanlarda olmuş :S

Sende Bugune kadar gordugum en saygisiz duzeysiz Kisisin.
Konumdan gidermisin...

misin ayrı olcak, ada almadan önce liseyi bitirseydin önce keşke.

hi hi tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

dostum adan hayırlı olsun adandaki internetinle bu adadan kurtulma oyununu oynayıp vakit geçirebilirsin HEHEHEH

Adadan kurtulma oyunu

Penthesilea said:

ramazan agustos'a denk gelirse olacagi bu

di said:

Adayi degil babayi aldim deseydi daha bi samimi daha bi inandirici bulcaktim arkadasi.

sipeyskeyk said:

iyi bok yedin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...