Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

starwars battlefront cikti !

Disappear

Öne çıkan mesajlar

dis iyi güzel de torrentbits üyelik istiyo ve üye de almıyo şu anda :p

link çalışsa da bu sakız ağızda kayboluyo!!! kaybolmayan sakız....

http://66.90.75.92/suprnova//torrents/2618/Star.Wars.Battlefront-RELOADED.torrent

*direk basınca download etmez, kopyalayıp download programına paste etmeniz ya da başka bir browserda açmanız gerek

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 19 Eylül 2004 08:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyun guzel ama bekledigim gibi cikmadi bunu 2 bolum oynayarak soyluyorum geni$ geni$ yazarsam :
Cok guzel oynanabilirlik var 1. person/3. person arasinda secebiliyorsunuz bu cok guzel . Onun disinda sirf human degilsiniz mesela ilk bolumde trade federation robotlarini yonetebiliyorsunuz ben 2. bolumde cok $a$irdim trade federation'un $u donen shieldli onlardan olabiliyorsunuz.Onun di$inda araclarda guzel dengelenmi$ kullani$i kolay bir kere her silahta zoom var sniper'da var onlarda 2x zoom var mesela.
Grafikler bekledigim kadar guzel cikmadi diyebilirim nedense.
sesler guzel kotu degil gerci sesten anlamam ama muzikler yillardir bildigimiz muzikler =] ben son olarak sunu eklemek istiyorum yani somut bir kanit goster deseniz gosteremiyecegim bir nedenden yani oyle hissettim sanki oyun biraz aceleci cikarilmis gibi boyle menuler falan cok sade kazaniyorsun mesela pat diye Victory yaziyo o kadar cat diye savasa giriyorsunuz ama onun disinda guzel olmu$ bekledigim gibi olmasada oynanasi alinasi oyun[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 22 Eylül 2004 22:06 tarihinde demiş ki:

bf42 için sw modu yapmışlardı onun alphası bile hoşuma gitmişti, bu battlefront eminim hoşuma gider...

Evet o mod'u bende cok sevmistim. Onu nereden bulabiliriz acaba?[signature][hline]Kaybettigim seyler arasinda en cok aklimi ozluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 22 Eylül 2004 21:29 tarihinde demiş ki:
...sesler guzel kotu degil gerci sesten anlamam ama muzikler yillardir bildigimiz muzikler =] ...
[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
legolas773, 25 Eylül 2004 13:20 tarihinde demiş ki:
ne diyon lan böbrek insan

ahhauhau:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...