Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

digiturk kanal sıralaması değişti

tamirci

Öne çıkan mesajlar

çok sinir oldum ya tam alışmıştım kanallara değişti :)[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

2, 11, 12, 77

zaten gerekli kanallar bunlar gerisi önemli değil ehe :)

diğer yayınalrın çoğunu kablolu şebekesinden de alıyorum zaten[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

ya çok salakça bir durum tamn elim alışmıştı show 11 atv 13 diye şimdi hepsini 20 lere taşıdılar bi de trt serisini dağıttılar trt 1 başka yerde trt 2 başka yerde[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 23 Eylül 2004 01:10 tarihinde demiş ki:
benim kanallar hala değişmedi mauhauah çok iyi valla :D

kapatıp açarsan değişebilir[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bazen stand-by'da da değişmiyor bende
tamamen elektriğini kesip bir süre bekleyip açınca değişiyor genelde, bazen yıldırım düşmesi kötü hava şartları gibi durumlarda kanallar kafayı yiyo mesela, yine elektriğini kesip beklemem gerekiyo düzelmesi için[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

alışmak zor geliyor eskisi gibi olmak istiyorum anlıyormusun ben ve kanallarım eski mutlu günlerimize dönmek istiyoruz[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de zırt pırt değiştirmeseler bir kere şunu düzenleyip bıraksalar neyse, bu kaçıncı değişiklik

eskiden bir ara 301 302 diye gidiyodu sinema kanalları[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

değişicek hiç boşuna heveslenme[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...