Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.knightonlineworld.com Yeni ucretsiz server

Odyseuss

Öne çıkan mesajlar

Who are you guys?
We are K2Network. We have acquired the license to service Knight Online in North America. We are located in Sunny Southern California.

Ühühüh lisanslı bu :( Emulatör hayallerim bitti...[signature][hline]-Krynn Online: International Dragonlance Roleplaying Server.
-Uo Planet: Ultima Online adına programlarınızı , projelerinizi ve sunucularınıza bedava web hosting , email , irc ve email hizmeti veren sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Dalamar_, 23 Ağustos 2004 14:44 tarihinde demiş ki:
Who are you guys?
We are K2Network. We have acquired the license to service Knight Online in North America. We are located in Sunny Southern California.

Ühühüh lisanslı bu :( Emulatör hayallerim bitti...

bakarsın ilerde açılır sphere knight online server rc4a2 fln :)[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Dead Winter Reigns |[b]
Sabırlı bir insanın öfkesinden sakının. |Bloody|[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

Knight Online'a bende geldim.

Human Warrior Barbar oldum.

Yanlız bu server paralı olacak gibime geliyor.Ama olsun.Oyun çok kaliteli.

DAOC + Neverwinter Nights + Diablo karışımı bu oyun çok hoşunuza gidicek..!

Nickim : oTToman_Laistragon[signature][hline]MSN : [email protected]

ExiLe UO Shard Radio WJ
www.radyodinle.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

paralı olunca bir haller oluyor nedense. e-games serverı parasız iken gayet güzeldi, lagsızdı. paralı olmasıyla beraber yeni bir client geldi ve mahvettiler oyunu. umarım bütün oyuncuları kurur biter. o zaman görürler playerları dinlememenin ne demek olduğunu.

ayrıca; knight online world server'ına da çok fazla bağlanmamanızı tavsiye ediyorum. oyuncu sayısının artışını göre max 1 ayda paralı olur.[signature][hline]Proxa, 23 Ağustos 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
kısırlaştırcam ben kendimi

[Bu mesaj Saeros tarafından 26 Ağustos 2004 23:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende son bir kac aydir Mu Online oynuyorum. Tamamen diablo tarzi. Eğer Knight Online da DAOC esintileri varsa denemek isterim. Oyun tamamen free değilmi ?
Yani http://www.knightonlineworld.com/ adresinden indirip oynayabilirmiyim ?[signature][hline]Now I lay me down to sleep
Pray the lord my soul to keep
If I die before I wake
Pray the lord my soul to take

:-) :-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...