Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Today I Learned

BloodyBeast

Öne çıkan mesajlar

Deacon said:

Cinsel tercihlerini cesurca belli edebilmeni takdir ettim Ahmet. "Beni disari cikar, bir kadin gibi hissettir" deyisinin de SS'ini aldim zaten dun.

Piç.

Flameoffear said:

Sovereign said:

Flameoffear said:

İngilizce yazınca çok da havalı olmuyorsun.

Ben bugün paticikte troller kadar Flameoffear gibi internet apaçilerinin de olduğunu öğrendim.

Tanımadığın insanlara sıfat uyduracak kadar aşağılık kompleksin mi var?

Tanımadıgın insanlara sıfat uydurmak, aşagılık kompleksi?

http://i.imgur.com/33xp7.png
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Ben gugıl translatete Mahmut Tuncer,Tarkan,Zerrin Özer,Ferhat Göçer gibi kişiliklerin İngilizce'ye çevrildiğini öğrendim :)))Ama hemen Tarkan geldi ve "bu başlık açılmıştı"deyip kitledi.
Yani peşpeşe iki şey öğrendim.

Senin ögrenme queue buradan fizana kadar, bu topiği götürsene tek başına.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

İnandım ve buldum bu klasigi.

said:
roguela 3 v 3'e girip, birine sap, birine blind atarim. 3.'yu kestikten sonra vanishler blindladigima sap atar digerini keserim. prep kullanir tekrar vanishler digerini de keserim.

fire mage ile 5 v 5'e invis girer arkalarina gecerim. rakipten kimse killanmaz zaten bizim 4 kisi olusumuza, arkalarindan cikinca cok sasirirlar. kimse nerde oldugumu farkedemeden 2 tane fireball atarim. 500 resilli healerlar her sey icin cok gec oldugunu bile anlamadan olurler. zafer naralari atarak takimimin yanina donerim.

Şe gibi lan bu. Otuzbin gadınlan nasıl birlikte oldum. Yaz arkadaşım not al. :P
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

olsam ne olabilir ki?

karakter açarken bana sormadılar hangi ırkla oynayacan sen? diye yoksa khajiit falan olurdum hani

Yok dasaa,yanlış anlama.Tabii ki olsan ne olacak.fede'nin yazdığı isimler genelde Alevi-Kürt isimleri de,acaba özellikle mi o isimleri söyledi diye sordum.Yoksa ister Tibetli,ister Eskimo ve hatta Kızılderili ol.

Sevgi şarabını içmiş adamım ben.
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...