Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kürt ve Kürtçü sizce aynı mıdır?

cetintas

Öne çıkan mesajlar

kürt canımızdır reröro diyip 2 dakka sonra kürtçe konuşan birisine saldırılan bir ülke değilmi burası.

geçiniz bu anketi bunlar hikaye.

milliyetçilik vesaire umrumda değil ama, saçma sapan, başkalarının dolduruşlarıyla, bir bok yediğini sanan aslında hepimize zarar verdiğinin farkında olmayan tipleri dövesim geliyor direk. ha dövüncede pkk lı ilan edilebilirsiniz o da var.
Sosyal ağlarda paylaş

biz vergi ödemicez ama devlet bize yardım etcek diyerek kurşun sıkan adama laf etmektense hükumetin yanlış politikaları yüzünden o hale gelmiş vatandaşa laf edersen pkk lı ilan edilirsin tabi..

konuyla ilgili yorum: aynı değildir önceden aradaki fark çok daha fazlayken hükumet sağolsun hepsi oldu birer terörist (lafın gelişi..pkk yı destekleyen sayı arttı anlamında)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

abi niye böyle bir başlık var ya? kürt ve kürtçü aynı diyen adam zaten beyni yanmış faşisttir. meh..

Pelinciğim, bu anketin amacı Kürt ve Kürtçü ayrımını yaptığım için beni laf anlamazlıkla ve hatta aslında hiç bir şeyden anlamamakla suçlayan bir adama Pati'nin kendisi gibi düşünmediğini biraz olsun gösterebilmektir. Bu sırada senin o beyni yanmış faşist diye tabir ettiğin kişilerin biraz olsun kafalarında bir şeylerin dank etme ihtimalidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi internetteyiz burda tamam 3-5 senin benim gibi adam kalkıp doruk togla mithat çetintaş falan gibi isim alsa da insanlar anonim olmaktanda memnun nick ile anılmaktanda. Nicki olmasına rağmen adını bıldıgımız cok kişide var ama yeri geliyor forumda nickiyle hitap ediyoruz.

Asıl nickli ADAMIN nickinden anlam çıkartamayıp pelin demek aşırı saçma duran.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Abi internetteyiz burda tamam 3-5 senin benim gibi adam kalkıp doruk togla mithat çetintaş falan gibi isim alsa da insanlar anonim olmaktanda memnun nick ile anılmaktanda. Nicki olmasına rağmen adını bıldıgımız cok kişide var ama yeri geliyor forumda nickiyle hitap ediyoruz.

Asıl nickli ADAMIN nickinden anlam çıkartamayıp pelin demek aşırı saçma duran.

Ya ben bir muhabbette adının Pelin olduğunu söylediğini ya da birinin ona Pelin diye hitap ettiğini hatırlıyorum.Ulan yoksa Facebook Pati sayfasında mıydı?Neyse ya...Ben Pelin biliyorum kardeşim.Değilse de Nilep'tir.Ama Nilep'in de tersten okunuşu Pelin?!?!Olm ben mi uydurdum yoksa lan Pelin'i?!?!

Çok sıcak...Çok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...