Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

22 agustos filtre olayinda gelisme?

Korax

Öne çıkan mesajlar

Innuendo said:

peki su an bende dahil bi cok kisi neden dns de dahil hic bir sekilde engelli sitelere giremiyoruz?

iss'lere topu atmak o kadar komik ki. lan onlara biraksan adamlar text haric herseyi engelleyecekler. en cok bw ne yiyorsa onu engelliyor herifler.

ben hepsine girebiliyorum, dns'i direk modemden ayarladigim zaman problem olmuyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etmeyin arkadaşlar, Standart Profil sadece DPI ya girecek. Herhangi bir bloklama, loglama v.s. olmayacak.

Ancak ve ancak günün birinde hakkınızda bir mahkeme kararı çıkar ve LI yapılması istenirse, o zaman aradaki data trafiği mirrorlanır ve analiz edilir ki - o da out of scope zaten bu proje için. O başka proje :)
Sosyal ağlarda paylaş

sharky said:

Merak etmeyin arkadaşlar, Standart Profil sadece DPI ya girecek. Herhangi bir bloklama, loglama v.s. olmayacak.

Ancak ve ancak günün birinde hakkınızda bir mahkeme kararı çıkar ve LI yapılması istenirse, o zaman aradaki data trafiği mirrorlanır ve analiz edilir ki - o da out of scope zaten bu proje için. O başka proje :)

edit: anam, yarım okumuşum. DPI da pek hoş değil ki? hatta karşı çıkılandan çok da farklı bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

VPN kullanıyorum ben hâlâ, çok iyi işe yarıyor. Ama amaç yasak siteyse Norton DNS'de yetiyor.

VPN daha çok alış-veriş, Hulu, Pandora, Last.fm, Netflix, Amerikan oyun sunucuları gibi şeyler için.

yabancıyım bu konulara

VPN kullanmak demek, ayrı bi program ile mi nete girmek oluyor nedir tam olarak? :)

yani neyi tavsiye ediosnuz vpn derken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...