Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Partner Ariyorum !!

GamzeZumrut

Öne çıkan mesajlar

hedehodohop said:

GamzeZumrut said:

forgiver said:

sevgilin var mı meriç değiliz biz

sevgilim yokta zaten dans etmeye gidiyorum seks yapmaya diil. dansimi eder mekani terkederim, o yuzden herhangi bi umide kapilmadan gelin.
şu post sadece seks yapmak için sevgili oluyormuşsun gibi bir izlenim yarattı bende gamze

yok ya aslinda tam tersi burdaki herkes seks yapmak icin kizlarla konusuyormus gibi geldigi icin oyle dedum heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

GamzeZumrut said:

hedehodohop said:

GamzeZumrut said:

forgiver said:

sevgilin var mı meriç değiliz biz

sevgilim yokta zaten dans etmeye gidiyorum seks yapmaya diil. dansimi eder mekani terkederim, o yuzden herhangi bi umide kapilmadan gelin.
şu post sadece seks yapmak için sevgili oluyormuşsun gibi bir izlenim yarattı bende gamze

yok ya aslinda tam tersi burdaki herkes seks yapmak icin kizlarla konusuyormus gibi geldigi icin oyle dedum heralde.
Herkes değildir elbet içimizde aşkın , sevginin yüceliğine hayran olan gönül insanları vardır . Bide partner aramana gerek yok kursta sana bir partner veriyorlar ( tangoda bile partner veriyorlardı) tabi sen eşinizle gelin dediklerini söyledin durum değişir
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

ilk defa duyuyorum partnerinle gel diye söyleyen bir dans kursu güzel bir aktivite olabilirdi salsa. gerçi yanlış yerde aramışssın biraz sanırım başarılar.

yok zaten kendi cevremden goturebilecegim birkac arkadas buldum ama onlar cok niyetli diil benm zorumla gidiolar biraz :), acaba istekli bi insan olur mu die burda da bir soriim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...