Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatilde kiz kardesimle birlikte..

ensoferrari

Öne çıkan mesajlar

chagy said:

ya tartışmışsınız ancak, konu tamamen troll değil mi zaten.

gerçekten böyle bir şey olmuş olabileceğine inanmıyorsunuz değil mi? yoksa ben mi çok iyimserim?

mesele troll olup olmaması değil.

şu konuyu açanı banlayın zeki konuyuda silseydi ya da kilitleseydi şöyle bir tartışma yaşanmayacaktı böyle salak insanlarla.

kimse kusura bakmasında zaten reklam alınmıyor bilmemne yapılmıyor hani bir kazanç için burada değil bu topluluk. gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

hede anadoluya laf atma bari ,yaygın olan bir kesim var ama söylersem kıyamet kopar ,onun için sesimi çıkartmiim

Aleviler diyeceksin?

Ki kıyamet kopmaz.

Mümkünse biraz uzaklaş bilgisayarından insanların seni korkutmadığı hayali bir dünya yarat kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

olm yaşım sizi niye ırgalıyo forumda bazıları biliyo yaşımı ,siz konuyu saptırmayın şimdi,yaptığınız rezilliklere kılıf arıosunuz lan,o kadar sapık mesajınızdan benimkileri ayıklamayın,herifi resmen enseste teşvik eden mesaj yazın sonrada pink birader yaş kaç,bişe dicem de dasaa ensemde hata yapsada banlasam modunda onun için,siz kendinize yapın yakıştırmayı ben onaylıyım hadi bakim

ben buranın şerifi değilim..
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

iyice zıvanadan cıktı senin mesajların sana cevap yazmıyorum artık,yazıklar olsun diyorum sadece..

açıklama:sadece savunma amaçlı değil,asıl ensest vakalarına güneydoğu anadoluda rastlanıyor,başlık parası sebebiyle diyecektim vazgeçtim herif direkt crit attı harbi yuh

Welcome.

Üstü kapalı küfür ediyorum sana şuan böyle gitmekle alakalı bir küfür düşün işte onu söylüyorum sana. Bak buda kurallar dahilinde negzl.

Şerife yüklenme bu arada

kkthxbye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...