Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

61. hükümet

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

dursun şöyle.

said:
başbakan recep tayyip erdoğan
başbakan yardımcısı bülent arınç
başbakan yardımcısı ali babacan
başbakan yardımcısı beşir atalay
başbakan yardımcısı bekir bozdağ
adalet bakanı sadullah ergin
aile ve sosyal politikalar bakanı fatma şahin
avrupa birliği bakanı egemen bağış
bilim, sanayi ve teknoloji bakanı nihat ergün
çalışma ve sosyal güvenlik bakanı faruk çelik
çevre ve şehircilik bakanı erdoğan bayraktar
orman ve su işleri bakanı veysel eroğlu
dışişleri bakanı ahmet davutoğlu
ekonomi bakanı zafer çağlayan
enerji ve tabii kaynaklar bakanı taner yıldız
gençlik ve spor bakanı suat kılıç
gıda, tarım ve hayvancılık bakanı mehmet mehdi eker
gümrük ve ticaret bakanı hayati yazıcı
içişleri bakanı idris naim şahin
kalkınma bakanı cevdet yılmaz
kültür ve turizm bakanı ertuğrul günay
maliye bakanı mehmet şimşek
milli eğitim bakanı ömer dinçer
milli savunma bakanı ismet yılmaz
sağlık bakanı recep akdağ
ulaştırma bakanı binali yıldırım
Sosyal ağlarda paylaş

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%96mer_Din%C3%A7er

said:
2005'te YÖK Genel Kurulu, Ömer Dinçer hakkında ‘İşletme Yönetimine Giriş isimli kitabında aşırma yaptığı’ gerekçesiyle, ‘üniversite öğretim mesleğinden çıkarma cezası’ verdi. 2008'de Ankara 1. İdare Mahkemesi intihal gerçekleşmiştir hükmü ile, Ömer Dinçer’in, YÖK tarafından ’intihal’ yaptığına ilişkin verdiği karara yaptığı itirazı reddetti.

Wiki ne kadar doğrudur bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Koca bakanlar kurulunda bir tane bayan var... Şaşılacak şey.

Meclis mutfağının bakanlığı olduğunu bilmiyordum...

nesine şaşırdınki?
dünyada kaç tane kadın başbakan/devlet bakanı var?
kaçtane filozof kadın var?
kaç tane adını duyurmuş bilim kadını var?

http://urlybits.com/wp-content/uploads/2009/11/women-know-your-place.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

said:
2005'te YÖK Genel Kurulu, Ömer Dinçer hakkında ‘İşletme Yönetimine Giriş isimli kitabında aşırma yaptığı’ gerekçesiyle, ‘üniversite öğretim mesleğinden çıkarma cezası’ verdi. 2008'de Ankara 1. İdare Mahkemesi intihal gerçekleşmiştir hükmü ile, Ömer Dinçer’in, YÖK tarafından ’intihal’ yaptığına ilişkin verdiği karara yaptığı itirazı reddetti.

doğru değildir heralde ya, bana pek inandırıcı gelmedi

hani intihal yapacaksan da gider böyle özel bir kitaptan alırsın işletmeye giriş kitabında yazılanlar zaten çok matah şeyler olmasa gerek nesini çalmış olabilir ki zaa
Sosyal ağlarda paylaş

ben de haberler de gördüm elestirilerin yogunlugu kadın bakan sayısının az olusuna idi.
hatta cok mantıklı bir sey söylediler.doguda kadın emniyet müdürünün olmayısından söz edildi.
herhangi bi olay oldugunda kadının gidip kadın emniyet müdürüne derdini anlatması nerede,erkek müdüre derdini anlatması nerede.
mevcut durumda kadın kocasını ya da ailesini sikayete gittiginde erkek egemen oldugundan kocanın dizinin dibinde otur cevabını alması,koca bu döver de sever de cevaplarını duyması kacınılmaz oluyor.
ehh hükümet de kadınlara sans vermezse kadına siddet,kadınların ezilmesi devam edecektir,azalmayacaktır.
yine de hayırlı olsun diyelim her ne kadar eksik bi baslangıc olmus olsada.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

GEd said:

said:

doğru değildir heralde ya, bana pek inandırıcı gelmedi

hani intihal yapacaksan da gider böyle özel bir kitaptan alırsın işletmeye giriş kitabında yazılanlar zaten çok matah şeyler olmasa gerek nesini çalmış olabilir ki zaa

mynet 2005

zaman a.k.a. "sizin adamınız gol dedi"

said:
Çalışma Bakanı Ömer Dinçer, yazdığı “İşletme Yönetimine Giriş” isimli kitabında “aşırma” yaptığı için YÖK tarafından “üniversiteden çıkarılma” cezasına çarptırılmıştı. Dinçer’in itirazını değerlendiren Ankara 1. İdare Mahkemesi intihal suçunu sabit bulmuş ve Dinçer, profesör unvanını kullanamaz hale gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

@ TT Arena Açılışındaki olaylarda Suat kılıç

“100'lerce trilyon harcandı o stadyum için, rüya bir proje gerçekleşti BAŞBAKAN sayesinde. İdraktan mahrum sefillere yazıklar olsun! Tepki koyanlar orada maç da izlemesinler bakalım... sefillik ve acizlik bu olsa gerek! Bir de güdümlü ıslıkçılara bakarak "oluyor galiba" diye sevindirik olanlar yok mu? Onlar da 12 haziran'a kadar sabretsinler bakalım.”

Şimdi Spor bakanı.

Boşbulduğu her yere yabanotu gibi bina diken eski TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar

Şimdi Çevre bakanı.

Göz göre göre testis geçiyor adamlar bizimle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...