Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Az önce mailime düşen muhteşem reklam fikri

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Chemical cidden anlamış beni, yani şaka olmalı bu.

Bak mevzuu kötü bir fikir olması değil. Ben de grafiker değilim sonuçta, arada bir pixlr'ı açıp basit bir şeyler yapmaktan öteye gitmiyor bilgim, al lan sen yap dese belki benden de saçma sapan bir şey çıkacak, güzel durmayacak vesaire. ama ya insan özenli bir şey koyar ortaya, böyle dalga geçer gibi imla hatalarıyla dolu paint terk bir şey göndermez yani. Ben bu adamın bizimle dalga geçtiğini düşünüyorum, başka bir ihtimal yok. Ben bunu yapmış olsam, yapamadım hatta "kusura bakmayın yetiştiremedim" der özür diler kenara çekilirim yani, küfür gibi bir şey lan bu, yanlış mıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

paint terk lafi seviyeyi belli ediyo sirketteki,
senin cevap verme tarzin bi kere ilkokul terk bile degil.
git craiglist.com a bak, html terk dersin, bide git rankine bak.
bende bari sole bi yorum getiriyim tam olsun,
emege saygi.

Bu da topicteki en saçma post olabilir. Craiglist'in görünümü çok çok basit frontpage express terk olabilir, ama fonksiyonunu yerine getiriyor değil mi?

Peki dergiyi açtığında böyle bir reklam görsen ne düşünürsün? Fonksiyonunu yerine getiriyor mu?

Adamın biri çıkıp "yarım sayfa için milyar dökücez" dese, ben bunu gönderemem arkadaş yediremem kendime yani.

Benim de önüme böyle taşak geçer gibi bir iş gelirse yorumlayın diye ekmek falan dinlemem. Güzel olmasaydı güzel olmamış derdik, bu çok ayrı bi boyut. Dalga mı geçiyorsun dememek için kendimi zor tuttum, neyse ki iki muhabbet etmişliğimiz var da "paint terk" diye espriye vurdum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...