Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2011 - 2012 Regular Season

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Yalnız http://9gag.com/gag/2688814

Adammış. Ben hypelara ayak uyduruyorum valla bu çocugun oyle bir anda sönüp unutulacagını sanmıyorum baya iyi bir oyuncu olabilir bence ki tamam şu hali olmasa bile kariyeri boyunca 15ppg+ 5apg+ oynayabilecek potansiyeli var sanırım. Tabii bir de 5 turnover yapmasa her maç süper olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

yine yanlış takip etmediysem ersan son 3 maçında da takımının en iyisi istatistik bakımından, dün gece de

MIL - Ersan Ilyasova (Pts:14, Reb:10, Ast:2)

lakin daha galibiyet yok :(

Hidayet'te 14 sayı, 4 reb 7 asist ile oynamış aynı maçta,

Semih yine ilk beş başlayıp 6 sayı 4 reb 2 asist yapmış. Eh işte yeterli asdf

Enes'te kenardan gelip 8 sayı 6 rebound yapmış. Az süre alıyor, 3 numaradan seçilen bir çaylağa göre beklenileni veremiyor bence, Utah'ta olmasından kaynaklı bu tabii de :(

Onun dışında takımım OKC yine yargılamış. Harden yine 25 sayı atmış. Adam en iyi 6. adam olarak bitirecek bu gidişle, harika bir ivme yakaladı.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Enes nasıl bekleneni veremiyor? 15 dk. den fazla süre almıyor neredeyse, buna rağmen bir kaç maçta sağlam istatistik yaptı, oynatılsa eminim her maç dd a gider.

abi draftın üç numarasından bahsediyoruz. Süresi ve istatistikleri "NBA'deki bir Türk" için bence de fazlasıyla yeterli lakin bu adam sıradan bir adam değil.

NBA Draft'ının üç numarasından gelme bir adam, geçtiğimiz yıllarda buralardan seçilen adamların ilk yıllarında aldığı sürelere ve yaptıklarına bakmak gerek. Hasheem Tabbaet mi ne vardı sadece o patladı yanılmıyorsam son yıllarda üstlerden seçilenlerden,

Hani bilmiyorum çok üstlerden seçildi diye benim mi beklentim aşırı fazla nedir. Bugün kendinden daha az süre alan Ömer Aşık, ortalama sayı dışında her konuda Enes'ten daha başarılı bir grafik çiziyor. Chicago'nun yapısından ve takımındaki konumunun rahatlığından da olsa gerek tabii ama ne bilim, Enes bu değil.

Daha yukarılarda olmayı hak ediyor. Bunun içinde çok çalışması ve şu istatistiklerini önce daha da yukarılara çıkarması gerekiyor. Tekrar diyorum, NBA'de 5-6 sayı atınca mutlu olacağımız bir adam değil Enes, draftın üç numarası

ya da benim beklentilerim çok üst düzeyde bilmiyorum asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Lin bir tuhaf ya. Atletiklik yok, hız yok, öyle 3lük tehdidi olan 4-5 numaralar gibisinden oynadığı pozisyona marjinal kalan bir özelliği de yok. Böyle dümdüz haliyle nbade nasıl bu kadar oynayabiliyor anlamadım.

Haterlık falan değil de, monta ellis falan 2 senedir aynı rakamları yapıyor şu 1-2 haftada Lin'in çektiği ilginin yarısını çekmedi. Bugün new york dallas maçını izledim, gayet düzgün savunmaya, ikili sıkıştırmalara karşı falan yine güzel oynadı Lin, öyle overrated gibi de görünmedi.

Ne desem bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

oklahoma denver maci uzadi harika mac oluyo.
durant shock paddle basa basa takima uzatti maci. son ceyrek 3 tane 3luk atti galiba 5/5 ucluklerde
45 sayi yapti season high simdilik. westb. 33 sayida. ibaka costu 10 blok yapti filanda denver nasi boyle costu anlamadim
nene yok gallinari yok adamlar costukca costu zor uzatti okc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...