Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Din dersinde

kermit

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:

izmir fen lisesi'nin (oncesinde de bal sanirim) din hocasi astro muzaffer diye bi adamdi, lakabinin sebebi allahi bilim yoluyla aciklayacagini saniyordu adam. surekli tubitak kitaplariyla gelip onlara atifta bulunuyodu falan sdfdsfs.

yemin ediyorum bakin kimse inanmiyo cunku, bizzat benim girdigim sinavda adamda "allah'in varligini kuantumun 2. ilkesi araciligiyla kanitlayiniz" diye soru sormustu ahahah. ben ateistim orta okuldan (yaklasik dusunmeye basladigin zamanlar yani) beri, ama seviyodum adami nadir ciddi tartisirdim. cok iyi adamdi cunku sinavlari okumaz herkese 5 verirdi falan, kiyamiyip yaziyodum ben allah soyle iyi boyle iyi diye, millet mac falan anlatiyodu.

iki seyde baya giristigimi hatirliyorum, bir tanesinde sey demisti "darwin de zaten sonradan acikladi bu evrim teorisi sadece bi brainstorm'du, sonra yanlis oldugunu ben de gordum" diye dedi onda girismistim, bi de herif allahin varligini insan gibi mukemmel biseyin kendi kendine olamayacagi araciligiyla kanitlamaya kalkinca "hocam, insan gibi kendi kendine varolamayacak kadar mukemmel biseyi yaratabilen, yani daha mukemmel bisey kendi kendine nasil varoluyor" demistim, adam napti hatirlamiyorum ama bi duraksama olmustu onu hatirliyorum.

bal diyince akla deve memed geliyor. adamın fix lafı buyur. bi kere din dersinde öbür taraf yoksa amma gülerim ha demiştim hocaya. mkay diyip boynunu bükmüştü
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Ben her dersi oturur adam gibi dinlerdim.. sonuçta din vs farketmez 1-2 şey kapsak yeter diye düşünürdüm...

ben hocalarımdan çok şey öğrendim ama. mesela bi tanesi çizdiğim resimlerin, karikatürlerin öbür dünyada beni kovalayıp cehenneme atacağını söylüyordu.

sanırım 12-13 yaşındaydım.

o gün akıl yaşta değil baştadır lafının doğruluğunu yaşayarak öğrendim işte.
Sosyal ağlarda paylaş

oha sizi allaha havale etmiş direk ahahahah

benim din hocam tokat atmıştı bikere adama el hareketi çekiyorum zannedip, o gün dünya üzerinde tüm müslüman din hocalarını yok etmeye karar vermiştim ama havalar çok sıcaktı ve hormonlarım beni yeni gördüğüm bi kıza itmişti. sonra unutmuştum tüm planlarımı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...