Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google+ ( Bu Başlıkta Davetiye İstemek Yasak!)

throine

Öne çıkan mesajlar

HighSelf said:

toggie said:

Facebook'tan ziyade MS Exchange, Communicator gibi zımbırtılara rakip olacak bişey bu. Sosyal paylaşım değil de iş ortamında baya başarılı olur gibi. Daha bişey yok gerçi ortada, ayrıntılarını görmek lazım.

hayır togi hayır.

yanlış analizler yapıyosun...

genelde dünyanın hiç biyernde bişey belli olmadan önce eleştirilmez, spekülasyon yapmak da toplum nabzını ölçmeye girer, (ki nabız ölçebilicek biri değilsindir olsan şirket tüketim analizleriyle alakan olurdu)
sırf mesaj yazmış olayım, konunun bi parçası olayım ben de bu neşeli oluşumda biraz daha kabullenileyim uğraşı vermek adına boş boş yorumlar yapıp ilgi görmek istiyosun. bu da psikolojik eksikliklerle alakalı olabilir, ama başarılı olmak istiyosan forumdan çıkıp gerçek bişeyler yapmaya başlasan hayatında belki de en büyük uğraşı vermiş olucaksın. tembel olabilirsin, sorunlar olabilir, ama o içindeki ateşi boşa harcama

ikinci ihtimal de ilgi görmek için değil "başka bi nedenden" yazmış olman. başka nedenlerin hepsi saçma çünkü içerik saçma, çünkü yazılım daha ortaya çıkmamış, ön inceleme bile yok:)

herşeye rağmen paticik halkının iradesinin bana verdiği yetkiye dayanarak seni affediyorum, daha yapıcı yorumlar getirmen dileğiyle.

ne diyon la?
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Facebook 0.FACEBOOK saçmalığı gittiği sürece gidecek abi. Bildiğin ergenlerin hayatını söndürdü biri benim kardeşim olmak üzere, telefon bağımlısı gerizekalı bir nesil yetişiyor.
facebook dunyayi degistiren yegane sirketlerden su anda, lamer kullanicilar yuzunden adamlarin yaptiklarini kucumsemek yanlis.

ilk olarak inanilmaz bir muhendislik var arkasinda. ornek olarak youtube'a bakin ki google yani sirket, yeni konulmus ve cok izlenen bir videoya. 304'te falan kaliyor viewler, gunde 1-2 guncelleniyor falan. facebook'ta justin bieber'in page'ini bi refreshleyin likelarin nasil arttigini gorun. inanilmaz bi big data processing sistemleri var, postlara upload edilen fotolara videolara, web sayfasi likelarina falan hic girmiyorum.

facebook social network degil cok daha baska bisey bence, ve cok guzel planlari var. project titan ile birlikte cep tel numarasi gibi bi olay ortadan kalkacak mesela. sosyal amacli e-mail kullanimi bitecek. sms zaten tarih olma noktasinda. ucunu birlestiriyor adamlar, fantastik seyler bekliyorum ben.

bunlari soylememin yarin facebook seattle'da 50 kisilik bi konusmaya cagirilmam ve mark zuckerberg'in orada olacak olmasiyla hic bi alakasi yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

"roket adam" said:

Facebook 0.FACEBOOK saçmalığı gittiği sürece gidecek abi. Bildiğin ergenlerin hayatını söndürdü biri benim kardeşim olmak üzere, telefon bağımlısı gerizekalı bir nesil yetişiyor.
facebook dunyayi degistiren yegane sirketlerden su anda, lamer kullanicilar yuzunden adamlarin yaptiklarini kucumsemek yanlis.

ilk olarak inanilmaz bir muhendislik var arkasinda. ornek olarak youtube'a bakin ki google yani sirket, yeni konulmus ve cok izlenen bir videoya. 304'te falan kaliyor viewler, gunde 1-2 guncelleniyor falan. facebook'ta justin bieber'in page'ini bi refreshleyin likelarin nasil arttigini gorun. inanilmaz bi big data processing sistemleri var, postlara upload edilen fotolara videolara, web sayfasi likelarina falan hic girmiyorum.

facebook social network degil cok daha baska bisey bence, ve cok guzel planlari var. project titan ile birlikte cep tel numarasi gibi bi olay ortadan kalkacak mesela. sosyal amacli e-mail kullanimi bitecek. sms zaten tarih olma noktasinda. ucunu birlestiriyor adamlar, fantastik seyler bekliyorum ben.

bunlari soylememin yarin facebook seattle'da 50 kisilik bi konusmaya cagirilmam ve mark zuckerberg'in orada olacak olmasiyla hic bi alakasi yok :P

oh baya iyiymiş penth, geleceğim için güzel bi tanıdık çevre olabilirsin sdkfj

ya asıl Skype ile birleşseler de, SMS değil aynı zamanda aramak da biter. ne çılgın olur... Her evde 1 tane mainframe olucak, bütün elektronik aletler elle yapılan motion sensitive alıcıyla remote olarak kontrol edilicek.

Ama o güne kadar üçüncü dünya savaşı kapıya dayanır
Sosyal ağlarda paylaş

@penth

baba senin bu yaptigin da ayip ama ya :D

gelismeleri bence yeni bir topak acarak bildir...

google+ a gelince davetiyesi olan paylassin birader bizde gorelim icini :D ha onun disinda fena durmuyor..

feysbuk akkountum yok, mutluyum huzurluyum.. mumkunse de olmasin ama feysbuk u cok takdir ediyorum o ayri :D

@highself abi skype la msn birlesiyor iste.. bu da ona yonelik bir hamle aslinda.. msn in sofistike hali gibi gorunuyor denmisti, dogru :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...