Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hearts of iron (hoi)

solo

Öne çıkan mesajlar

Yavaş gitmek lazm her türlü.

1938'e kadar bir şekilde hızlı gidebiliriz de ondan sonrası patlar. sen mesela orduyu yollarsın ordu yola çıkmış gibi görünür ama hareket ettiği yok falan.

inanılmaz saçma ya.. adamlar bi doğru düzgün patch cıkarmadılar bunun için. bir de resolution problemi var ki ..
Sosyal ağlarda paylaş

solo said:

e yavas oynasak? biraz yavas ilerlesin yani. yada oynamaya daha once baslariz 38 e kadar savasiriz. bi deneriz hani

38'den önce belirli ülkelere savaş ilan edersen tam dünya savaşı başlar.

hatırlıyorum arkadaşla Amerika-Rusya vs atacaktık. Ben bir plan hazırlayıp polonyaya hiç beklemediği bir anda saldırdım ülkeler birbirine girdi. Norveç polonyaya, danimarka almanyaya, litvanya bana falan filan cok acayıp bir şey olmuştu save hala duruyor ahuah
Sosyal ağlarda paylaş

Karışık falan değil aga, gir iki saate çözersin. Ama önemli olan oyunu çözmen değil, doğru stratejileri geliştirebilmen. Tabi oyun real-time olduğu için azıcık tarih bilginin olması da yararına olur yoksa misal Yugoslavya'yı alıp İngiltere ittifağına sokarsan 41'den sonra yem oluyorsun romanya, bulgaristan, italya ve Almanya'ya.
Sosyal ağlarda paylaş

solo said:

evet hocam bunu bende denemistim. polonya ya savasi 34 te acinca avusturya ve romanya ardindan da macaristan bana savas acti!

Oyun 36'da başlıyor. 34'de nasıl savaş açtın ki hacı sdfsd

oyun karmaşık doğrudur ama çözersen bir kere çözüyorsun sonradan sardığı için inciğini boncuğunu didikliyorsu. youtube'den tutorial'lar vardır onlara göz at derim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

solo said:

evet hocam bunu bende denemistim. polonya ya savasi 34 te acinca avusturya ve romanya ardindan da macaristan bana savas acti!

Oyun 36'da başlıyor. 34'de nasıl savaş açtın ki hacı sdfsd

oyun karmaşık doğrudur ama çözersen bir kere çözüyorsun sonradan sardığı için inciğini boncuğunu didikliyorsu. youtube'den tutorial'lar vardır onlara göz at derim ben.

hocam haklisin. Dur save e bi bakayim aksam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...