Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Homofobik misiniz?

Yalnz

Öne çıkan mesajlar

İnsanları severim, cinslere göre yaşayış şekline göre ve hatta cinsel tercihlerine göre sınıflandırmam, çekinmem, korkmam.
Gay arkadaşım yok, dolayısıyla tercihlerinin sebepleri hakkında ilk ağızdan bilgi edinmiş değilim. Gay arkadaşım olsaydı gerilmezdim ancak çevren gerilirse sen de ister istemez gerilirsin. Sadece tvden, kitaptan flan bilirim düşüncelerini ve duygularını az çok. Barlarda çok mal gayler oluyor ancak bütün gayleri aynı kefeye koymak mantıksız. Sonuçta korkmam, karışmam, sövenlere laf söylerim ama fanatikçe savunmam, bana yavşarlarsa söverim:)

İnsan bilmediğinden korkarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

tafircan said:

heterosexuel insanlar nasil her gordukleri karsi cinse saldirmiyor, taciz etmiyor ve hatta bazilarina cinsel arzu bile duymuyorlarsa,

ayni hisler escinseller icin de gecerli. bir insanin gay olmasi demek, her gordugu erkege karsi birsey hissetmesi demek degildir.

Hadi diyelim ki hissetti, bu demek degildir ki onu taciz edicek veya ona kabalik edicek. Siz heterosexuellerin karsi cinse yaklasim tarzindan hicbir farki olmayacaktir.

O yuzden sizlerin ne homofobik olmasina, ne de escinsel biriyle yanyana geldiginizde kacmaniza gerek var, yaninizdaki insanin escinsel olmasi demek sizin icin olup bitiyor olmasi demek degil.

nasil bir kizla ayni ortamda bulundugunuzda, o kiz size olup bitmiyorsa hicbir farki yok.

illa ki bir hastalik araniyorsa, homofobik olmak bence hastaliklar arasinda sayilabilir.

Kusura bakma da, eşcinsel bir tanıdık var ve herif begendigi erkeklerin pipisini görmek için paso şişe cevirmece oynatıyor.

Senin argüman baya gerçekdışı.

Abi senin dediğin daha kişiliği falan oturmamış elemanlar.Seks diye yanıp tutuşmuyor bile olayı abartarak ilgi çekiyor bir yerde.Bu ruh halini 25 30 yaşında da aşamamış insanlara zaten abaza, amele pislik falan diyoruz.

Çoğu gay öyle değil.Daha doğrusu o yaşlarda belki öyle ama kişiliği sağlam olan insanlar, ailesi çevresi eğitimi kaliteli olan insanlar zaetn başından beri öyle değil.Kendini geliştirmeyi başarabilen insanlarda bir yaştan sonra o durumdan kurtuluyorlar.Gayler için de değil sadece genel olarak.Senin şişe çevirmece oynayıp çevrendeki kızların memesini ellemeye çalışmanla aynı şey olurdu ki öyle yapmadığını farzediyorum, "Hehe bende öyleyim ki." deme hehe.

Yani öyle olmasının gay olmasıyla ilgibi yok demeye çalışıyorum.Bi tespitte bulunup yamuk yumuk hareketler yapmalarını karaktere bağladın, aynı şekilde bu davranış tarzını da karaktere bağlamak lazım bence.Bu arada gayler de duygu ilişkisi de normal insanlarda olduğu kadar oluyor.Sadece cinsellik biraz daha ön planda gözüküyor bence.Duyduğu ve bildiğim kadarıyla özellikle avrupa da bu konuda daha özgürler dolayısıyla sadece cinsellik üzerine kurulu ilişkiler olmuyor.Tğrkiye de durum biraz da mecburiyetten ve yansımadan gibi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

this is a gay person

http://blog.ruderetro.com/wp-content/uploads/2010/06/some-people-are-gay.jpg

this is a faggot

http://images.wikio.com/images/p/31ef/la-gaffe-vestimentaire-du-jour-chris-crocker.jpg

and this is steve

http://www.anus.com/etc/apple/steve_jobs_apple_gay.jpg

bu da thread olmuş gerçekten
Sosyal ağlarda paylaş

Genetik bozukluk nedeni ile kendini kadın hisseden, kadınlara yakın sayanları bir tarafa ayırıyorum. Onların yaratan yardımcısı olsun.
Toplumun, içinde bulunulan ortamın televizyonlar, gazeteler, her türlü sanatımsı aktivite ve görseller aracılığı ile pompaladığı erkeğimsi kadın ve kadınımsı erkek İMAJLARInın yarattığı SAPIKLAR ise benden uzak olsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

mertadam said:

Toplumun, içinde bulunulan ortamın televizyonlar, gazeteler, her türlü sanatımsı aktivite ve görseller aracılığı ile pompaladığı erkeğimsi kadın ve kadınımsı erkek İMAJLARInın yarattığı SAPIKLAR ise benden uzak olsunlar.

çünkü sana sormadan öyle yapmaları gerçekten ayıp olmuş sana danışmaları lazım önce hayatlarını nasıl yaşayacakları konusunda
Sosyal ağlarda paylaş

mertadam said:

Genetik bozukluk nedeni ile kendini kadın hisseden, kadınlara yakın sayanları bir tarafa ayırıyorum. Onların yaratan yardımcısı olsun.

genelde "bakın burası önemli onnnçün CAPS AÇIK yazıyorum" mantığı ile yazılan düşünceler hürriyet okuyucu yorumu terk oluyor yahu.

ha bu arada gaylik her türlü sanatımsı aktivite ve görseller aracılığı ile pompaladığı erkeğimsi kadın ve kadınımsı erkek İMAJLARIndan önce de vardı..

hatta bi dönem daha bile yaygın denilebilir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

mertadam said:

genelde "bakın burası önemli onnnçün CAPS AÇIK yazıyorum" mantığı ile yazılan düşünceler hürriyet okuyucu yorumu terk oluyor yahu.

ha bu arada gaylik her türlü sanatımsı aktivite ve görseller aracılığı ile pompaladığı erkeğimsi kadın ve kadınımsı erkek İMAJLARIndan önce de vardı..

hatta bi dönem daha bile yaygın denilebilir belki.

Benim yazdığımdan sen geylik yoktu ya da sanatımsı İMAJLARDAN önce yoktu mu anladın? Vah vah. Ayrıca ne kadar çok yazılana müdahale meraklısı adam var burada yahu? Hürriyet okuyucu yorumuna benzer ya da benzemez. Seni ilgilendirmez diye düşünüyorum. En azından <>geyleri savunan sen benim haklarıma da saygı duy alan yetkilisi.

Ardeth, sen varken bana ne düşer, söylememe gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...