Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uo da en komik, en iyi, hiç unutamadığınız anılarınız

metboy

Öne çıkan mesajlar

Adamın biri şehirde beni öldürüp verite setimi alıp bankaya atmıştı(flamestrikela) sora kendi geberdi tabiki
Sonra bir ara şehirde karşılaştım onla küfür fln ed,iyorum bi yandan, yanımda oyundaki kız arkadaşım. SOnra adam şehirden çıktı, bs olduğum için kovalamadım onu. Adam delirtti beni yine ben sinirden bağırdım O HERİFİN KELLEYİ İSTİYORUM diye. Baktım kız arkadaş çıktı şehirden dedim bu nereye gidiyo..
2 dk sora baktım önümde herifin kafası ardındada o kız :)
VAY BEAAHH
Sosyal ağlarda paylaş

+Büyüleri karıştırmak (halen yaparım,Macro ayarlamadan kitaptan sürükle-bırak ile(Hani daha eğlence oluyo))
Cure yerine Poison =] derde deva...

+Hızlı bağlantıda Osi Fel de takılırkan yanımda 30 k para ile 2 Pk dan kaçışım(Deli komediydi,iptal olmuştum)Herifler paso büyü sallıyor ben sadece taban =] Gate e kadar yetişmiştim

+Nukemle ev alışımız

+Nukemin Brit-Moonglow ve Minoc bankta oturup geyiq yaparken Türkçe bir dille konuşurken Yabancılara "KROSUNUZ OLM SİZ" "Hatta BENDE KROYUM AMA PARA BENDE" deli replikleri =]

+Nukemle benim YOUNG zamanımda çıktığımız bir Treasure hunttan (LVL 1 ) diye gidip LVL 5 açılmış sandık ve 2 ceset lootlamam..eheh Nukemin Posion elemler yüzünden gemiden inememesi ve benim sandık+cesetleri lootlayıp nukeme "aha bunlar az bişi çıktı" diye kakalamam =] (ehae 1K fazla aldım senden)

+Dungeonda takılırken gene büyü karıştırarak HP im critical iken kendime Heal yerine Lightning atıp sonra kaçmaya başlamam =] rofl

Daha bir yığın anı...

daha[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

Nblede shirenin spawn olmasını beklerken 1 kaç adam geldi işte uni çıktı bize tame edermisin dediler bende ok dedim amcam dragon oldu çekti bunu ben tame ettim.Arkada dedim binince anlor at recall olcam dedim salağın büyü fizzle oldu adamlar uyandılar arkı kestiler bende bastım gaza kaçıorum.Adamlar yetişti benide kestiler. Sora işte bize ver falan dediler.Adamların castlede bekliodum artık vericektim uniyi dışarıya gate geldi süreyi hesapladım gate kapanmadan önce müthiş bir spin attım ve karşı tarafa... Artık o gateyi açanın hali ne oldu bilmiyorum :D[hline]Shake that thing Miss Kana Kana
Shake that thing Miss Annabella
Shake that thing yan Donna Donna
Jodi and Rebecca
Sosyal ağlarda paylaş

OSI de arkadas muhabbeti olarak degil de, oyunun kendisi olarak gorebilecegim en komik seyleri bu kadar senedir gormus oldugumu dusunuyordum. yanilmisim, bugun ustune cift tiklayinca kafasindan havai fisek cikan Advisor gordum.

bi ev diktim, kenarindan packing crate firladi evi dikince ben de gm cagirdim. bekledik bi sure, neyse adam gelince pop once yanlislikla herifi evden banledi. adam klavyeye bakarak dakikada 20 kelime yazdigi icin once evden banlendigini farketmedi, bi sure yazmaya devam etti sonra geri dondu eve. ben adama evin altinda bi packing crate var sikisti dedim, adam alakasiz bisey anlatmaya basladi, bi de her kelimede entera basiyor adam
i
apologize for
the inconvenience
but
gibi, bi de o sirada yanlislikla caps e basip `are YOU FINE?` dedi
ben de sasirdim niye bagiriyosun dedim, bu sefer bi 5 dakika filan dakikada 20 kelime yazarak ozur diledi, really sorry, i didnt mean it uhuhu vs. diye.
neyse adam ozur dilerken adamin ustune dogru bi yerde biseyler parladi, ben heralde adam beceriksiz yardim cagirdi, baska bi gm geldi de goremiyoruz sandim. bi baktim adamin kafasindan havai fisek cikiyo.
pop adama cift tiklayarak kafasindan havai fisek cikarmaya baslamis. adam ciddi ciddi anlatiyo lamer stili surekli entera basarak, ben adama bisey soruyorum adam farkli bisey anlatiyo, bi kaldirip kafasini monutore bakmadi ki. bi yandan pop gulerek havai fisek cikartiyo herifin kafasindan. resmen maasli soytari herif, zaten advisor oldugu icin pembe robe giyiyo. kim almis adami ise advisor olarak onu da anlamadik ama. neyse adam baya biseyler anlatti, ben de o sirada bol bol cift klikledim herife. gormeniz lazim yalniz efekti, once adamin kafasindan yukari dogru bi magic arrow cikiyo, sonra patlayarak hava fisek efekti olusturuyo. neyse adam sonunda kusura bakma ben de gm yetkisi yok kaldiramam o cratei ordan dedi, fine journeys diyerek gitti. biz bu sirada popla gulmekten bayilmistik.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dark-dr, 28 June 2003 19:57 tarihinde demiş ki:
OSI de arkadas muhabbeti olarak degil de, oyunun kendisi olarak gorebilecegim en komik seyleri bu kadar senedir gormus oldugumu dusunuyordum. yanilmisim, bugun ustune cift tiklayinca kafasindan havai fisek cikan Advisor gordum.

bi ev diktim, kenarindan packing crate firladi evi dikince ben de gm cagirdim. bekledik bi sure, neyse adam gelince pop once yanlislikla herifi evden banledi. adam klavyeye bakarak dakikada 20 kelime yazdigi icin once evden banlendigini farketmedi, bi sure yazmaya devam etti sonra geri dondu eve. ben adama evin altinda bi packing crate var sikisti dedim, adam alakasiz bisey anlatmaya basladi, bi de her kelimede entera basiyor adam
i
apologize for
the inconvenience
but
ben de sasirdim niye bagiriyosun dedim, bu sefer bi 5 dakika filan dakikada 20 kelime yazarak ozur diledi, really sorry, i didnt mean it uhuhu vs. diye.
neyse adam ozur dilerken adamin ustune dogru bi yerde biseyler parladi, ben heralde adam beceriksiz yardim cagirdi, baska bi gm geldi de goremiyoruz sandim. bi baktim adamin kafasindan havai fisek cikiyo.
pop adama cift tiklayarak kafasindan havai fisek cikarmaya baslamis. adam ciddi ciddi anlatiyo lamer stili surekli entera basarak, ben adama bisey soruyorum adam farkli bisey anlatiyo, bi kaldirip kafasini monutore bakmadi ki. bi yandan pop gulerek havai fisek cikartiyo herifin kafasindan. resmen maasli soytari herif, zaten advisor oldugu icin pembe robe giyiyo. kim almis adami ise advisor olarak onu da anlamadik ama. neyse adam baya biseyler anlatti, ben de o sirada bol bol cift klikledim herife. gormeniz lazim yalniz efekti, once adamin kafasindan yukari dogru bi magic arrow cikiyo, sonra patlayarak hava fisek efekti olusturuyo. neyse adam sonunda kusura bakma ben de gm yetkisi yok kaldiramam o cratei ordan dedi, fine journeys diyerek gitti. biz bu sirada popla gulmekten bayilmistik.

ahahahah yarıldım :-)
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh evden advisorde kickledim ya gözüm açık gitmem
artık :)

adam diyo bunun için gm gelmesi lazım ben yapamam ( yarım saat bide advisorlerin gorevlerini anlattı bize ) darkta sordu gm nasıl gelir peki diye ehe adam biz herzaman yardım ediyoruz gibi saçma sapan bi cümle kurdu

kesinlikle herif klavyeye bakarak yazıyodu, hiç okumuyo bizim yazdıklarımızı :)

ama firework olayı superdi ya
euhe ben ilk başta adam eglence olsun diye havai fişek falan atıyo sandım, ehe sonradan farkettim çift tıklayınca adama havai fişek atıyomuş

tam soytarıydı ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
az önce süper bir tane yaşadım

karakterimin adı x olsun
... sessizlik olsun

-Fair
-....
-Fair
-....
-Hey
(adam beni takip etti, bana dediğini anladım)
-Hey
-?
(paperdollumu bi açtım : Fair X apprentice miner)
lol ![hline]
Emaleth, 07 July 2003 17:28 tarihinde demiş ki:
şap map hikaye, terlik şahane...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
dark-dr, 28 June 2003 19:57 tarihinde demiş ki:

i
apologize for
the inconvenience
but

aheh güzelmiş bu :)[hline]Belphegor, 04 July 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
muhahaha :hrr:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
McS, 23 June 2003 13:17 tarihinde demiş ki:
Gm lık zamanlarımda soyle bır page gelmıstı ve baya bır gulmustuk staff olarak.
"Bana at satarmısınız, pesımde kırmızı ısımlı adamlar var kacamıyorum onlardan"[hline]

:D
Abi öldüm buna gülmekten ya. :)
Bu arada Ben Nebula'dan Carmo Doran..[hline][[[ONLY THE MooN WAS THE WITNESS]]]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Conlan, 28 June 2003 03:17 tarihinde demiş ki:
Hobbitte barbarız iki arkadaş...
Tenha serverdakiler bizi seyretmekte:

Arkadaş:SEnin ayağın kokmak..
Ben: Sniff, hayır koku senin donundan gelmek, sen yine altına yapmak..
Arkadaş:*burnunu karıştırır, pisliği üstüne sürer* hadi ikimiz banyo yapmak..
Ben: Biz şurda yıkanmak(brit bankın solundaki suda)
Arkadaş: Önce sen yıkanmak
Ben: Tamam..
(Arkadaş arkama gider, ben suya yaklaşarak ctrl+s ile eğilirim. O anda arkadaş *adamı suya iter* yazdı, bu yazınca anında bağlantım koptu, sanki harbi suya düşmüşüm gibi ehuehu. Tabi UO oynayanların bir yığın anısı vardır daha...

Demek injection o zamanlarda çıkmış :-P
hehehe :D :-P[hline][[[ONLY THE MooN WAS THE WITNESS]]]

[Bu mesaj ZabadaM tarafından 12 July 2003 16:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ultimaya bashlayali 2 gun olacaktı sanırım. Arkadas geldi oda 5 gunluk ultimacı. Daha ben ilk gun tıklamayı haritayı acmayı felan ogrendim. Ark geldi. "Orc kesttim. icinden katana cıktı" dedi Tabii benim kafamda soru isaretleri kaldı. (ORC? KATANA?)
bende arka "Offf ne ballisin" diye gecistirmistir.[hline]I am : ߣøøµ£€€§
Icq Uin : 162015742 | W€b : Ultima Online
Sosyal ağlarda paylaş

valla koptuğum olaylardan biri bi arkadaşla brit mezarın orda sohbet ediyoruz bende pkyım app bi adam bana atack verdi adam yanıma doğru geliyordu ben hiç kıpıramadım gelsin ölsün die gülüyodum adam yanıma gelirken açlıktan öldü :) baya gülmüştüm ozaman adam üstüne gelip bide benden özür diledi ksura bakma ya yanlış oldu die :D baya gülmüştük arkadaşla[hline]Maximilian Stonefist;
Kötülüğe karşı ne paladinler gibi zırhına ve tanrısına,ne dwarflar gibi baltaya nede büyücüler gibi büyüsüne ihtiyacı var onun o kötülüğü yumrukları ile def etmeye alışık olan biri ve şimdi lanetlenmişleri def etmek üzere yeniden yola çıktı.

Saklanacak bir yerler bulsanız çok iyi olur!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bizde arkla snn in ilerliyen zamanlarında şöyle birşey yapmıştık....

ben gm mage idim adam da gm tamer dı.Ben polymorphla dragon oldum brit banka gittik satılık dragon fln dedi eleman biri atladı...adam tabi çoğu kişi gibi polymorph büyüsünü fln bilmiyor henüz..nese 150k ya satmıştık dragon halimi :D adam all come dediğinde ya git işine be adam demiştim yarılmıştık :D[hline]Serve no one but Bane
Solonor 19 July 2003 09:30tarihinde demiş ki:
olm böle bacaklarım hareket etmek istiyolar gibi bi acaip olm işte....
Sosyal ağlarda paylaş

Blaq bilir bu mevzuyu....

Oyuna yeni başlamışım. Lumberjack olarak. Nickte OdunMino. Bildiğiniz gibi ağaç fln kesiyorum. Ondan sonra bir eleman bana +3 battle axe satmıştı. Onla ağaç kesiyordum.

Blaq onu gördüğünde şöyle demişti.

"lan Mino hangi akla magical balta aldın?"

Ben de çok biliyormuş gibi

"Bunla bir kesişte daha fazla odun alıyorum. Daha iyi kesiyor bu meret."

Hatta bir ara halberdle falan kesiyordum karizma olsun diye. Guardların silahları çok hoşuma gitmişti o zamanlar.

Bir de Emre adlı arkadaş vardı. Bana GM Miner/Blacksmith karakterini vermişti bir kaç günlüğüne. Malum adam çok kasmış 25 Valorite fln bulmuş.

Sen git o güzelim madenleri chainmail tunic yap yanındaki adama "renk uyumu var mı? Yakıştı mı?" de.

Ertesi günü bunu söylediğimde saç baş yoluyordu garibim. Napalım yeniydik.

[Bu mesaj Mino tarafından 23 July 2003 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe ben nebulada cıraklık yaparken bi mezarı pk basmıstı altında nightmare neyse etrafında doal olarak 97568785 kişi cevrelemiş atak weriro adam paso all kill felan neyse ben baktım dedim attan mı korkuosunuz(ben nightmare i normal at sanıom)gittim adam all kill dedi ben app sw "lem atını keseyimde gor" dedim adamdan reaksiyoın yok nightmare e bir vurdum sora walla o koyunca can 100 den 15 oldu ben nooluyo diyene kadar

You Are Dead OooooOOOOOOoo

eheheh
Sosyal ağlarda paylaş

Nightmare mi?, free shardlarin birinde gecenin 2 4 arasinda bir zamanda geziniyorum haritada malum oyunu yeni ogreniyoruz baktim birara Kirmizi yazili siyah bir at ben ona oda bana dogru kosturuyor :) tam yaklastik attack verdi bende kendi kendime bumu oldurcek beni derken direk ekran karardi bir halt anlamadim bilen bir arkadas vardi ertesi gun ona gostereyim dedim ati adam gulmekten oldu.

ayni arkadasla bilgisayarlarimiz yan yana malum ben gene haritayi geziyorum bir ara bir kartal gordum kartali boyamislar suslemisler uzerinede Phoenix yazmislar diye dusunuyorum arkadasa sordum yav bu fenix midir nedir bu kartalin ne ozeligi var baktim arkadastan cevap yok dalmis oyuna birde bana bikti cevap vermekten kendim arastirmaya kalktim etrafinda geziniyorum attackta vermiyor sonunda bir magaraya girdim arkadanda bu geldi ben attack verdim bu bir vurdu hp 85 ten 5 lere falan dustu kacacak yerde yok uffacik magara giriste bu hayvan :) arkadas o sirada ne phoenix mi sakin yaklasma demezmi ben cins cins bir ona birde siyah ekrana bakiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...