Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FRF

kath

Öne çıkan mesajlar

Giovanni said:

Beyler o bizim gezegenin obur ucundaki Turkler neydi ya Hi'lal diye sehir vardi neydi onlarin guildinin adi?

Siz sanki Japon askerisiniz. :) Şehrimizin yeri de çok güzeldi hele. Dere kenarında. Kıskanmayın. Eski çamlar bardak oldu tabi. Artık öyle bir şansımız yok. :(
Sosyal ağlarda paylaş

S_burti said:

Bende de ne SS ler var ama şimdilik saklı :D. Valla çikarsam swg ergenekonu cikar meydana :D

Ben de baktım da ne var ne yok diye. Sildim birçoğunu hanım yakalasa SWTOR için hayatta izin çıkmaz.

Balık sen bilirsin nasıl SS'ler olduğunu. Senin pazarlamacılık yaptığın günlerden kalma... :D
Sosyal ağlarda paylaş

eğer oyun şuanki halinden üç kat daha iyi ve SWG'den bazı özellikleri aktarmazsa gelmem

gelirsem FrF 'de consular sage olarak yanınızdayım. ama yok, satışta lotr online 'ı bile geçiceni zannetmiyorum, insanlar farkında ne kadar yalan olucanı

betadan belli olmaz lafına çok alışmış millet, bence bu tamamen pazarlama yöntemi

bi oyunun ne olucağı betadan belli oluyor gayet de, SWTOR dan adam olmaz gibi

bizden varmı betada oynayan, sadece yabancılarınkini okumaktan sıkıldım
Sosyal ağlarda paylaş

S_burti said:

Erdemcim bi yol bul hanım erken uyusun. Benim kızım 21:00 de eşim 22:30 da uyuyor. Sonrasi serbest zaman ;)

Hey gidi paticik... Geldiğimiz bu yeni yer bende gülümseme yaratıyor. Hey gidi heey.

Bundan da bi 20 sene sonra emekli olup evde oturunca da MMO oynarız işşalla hep beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...