Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star'da Hannibal'ı izledim - anlamadığım yerler... (spoiler)

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Ben dün starda bu filmi izledim çok beğendim de bağzı yerleri anlamadım. Şimdi o suratı eciş bücüş olmuş adamı hannibal yemiş mi? Eğer yememişse adam kendi yüzünü parçalarken görüntüsünü göstermişti,adam neden kendi yüzünü parçalıyor ya nası parçalara? Bir ikincisi kadını buzdolabına dayadığında "bu acıtacak" dedikten sonra kendi elini kesiyor galib orayı da anlamadım. Neden böyle bişey yaptığını da anlamadım.[signature][hline]Zegard/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
oh yeaah tikkysi: "Fuck you anuna Koyim!"
Sosyal ağlarda paylaş

suratı eciş bücüş olan adama (Garry Oldman) uyuşturucu veriyodu sanırım, adam kendi yüzünü kendisi kesiyor cam kırıklarıyla, hatta parçalarla da köpekleri besliyor, hannibal'ın orda yüzünden düşen parçaları yiyip yemediği belli değil, sadece köpeklere attığını gösteriyor

bunu neden yapıyor dersen dediğim gibi o anda normal değil zaten adam, yüzünün acığını bile hissetmiyor gibi bişe, zaten sapkın bir adam kendisi :p

son sahnede kendi elini kesmesi olayına gelince
adam bi kere clarice starling'e hasta :D
gerçekten de onu defalarca öldürebilecekken yapmıyor, filmi tam izlediysen kadın vurulduğunda alıp götürüyor ve kurşunu çıkarıp temizliyor yarasını, son sahnede de bir karar vermek zorunda, iki elden birini kesmesi lazım kelepçeden kurtulması için

o da clarice'e olan tutkusuna yenik düşüp, onun güzelliğini bozmuyor kendi güzelliğini bozuyor ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

eh ben digiturk'te izlemiştim, keşke sansürlü halini görseydim.. beyne bayılan biriyimdir, soğuttu beni hayli.. :-p

lol şimdi yemeğe oturacaktım iştahım kaçtı be..

ekleme: evet öyle kuvvetli bir anestezi uyguluyor ki adam hayal aleminde geziyor o anda, kendini öldürse farkında olmaz yani.. :) aynısını sonra kafatası operasyonunda da yapıyor, kitapçıda kitaptan oraya bakmıştım da daha detaylı anlatıyordu nasıl damarları yakmış ya da bağlamış kan akmaması için.. çok rahatsız eden bir bölümdü orası, kaç kere çevirdim kanalı geri geldim.. :-p ray liotta onca yıldır kötü adam tiplemeleri oynuyordu da ona rağmen acıdım.. :-o[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*

[Bu mesaj Sam tarafından 19 Eylül 2004 20:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

horas gelsin o yorum yapsın, ben banyoya gidiyorum öğürmeye.. :-p[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...