Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bear Grylls den survival dersleri

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

bunun aslında daha hardcore bi versiyonu yapıldı bir ara. sadece 1 bölüm denk gelmiştim. adam 2-3 tane kamerayla dağa bayıra gidip sağ kalmaya çalışıyordu. tüm bu süreci kendisi kameraya alıyordu. adı neydi, sonra ne oldu hiçbi fikrim yok.

Survivorman idi onun adı.

iyidir bu da
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Myshkin said:

O adam zorda kaldığında yardım istiyordu yalnız birileri gelip bunu kurtarıyordu. çok uzun süre devam etmedi zaten o program, survivor man di adı.

Aa anımsadım ben de bitti mio yok mu artık?

2 sezon falan devam etti, bitti sonra sanırım. baya uzun zaman oldu biteli.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

şu sorunun aynısını ben de defalarca sordum, gerçekten bazen çok komik bir hal alıyor bu. Evet şimdi çok tehlikeli suya girip çıkış yolu aryacağım diye suya atlıyor çat arkadan kameraman da aynını yapıyor.

Bir de tabi ki büyük kısmı şov işin. Kapadokyaya geldiği bölüm benim bakış açım değişmişti mesela. Kapadokya yani bildiğin.

yaptığı şeyler gerçek mi değil mi, inandırıcı değil mi diye tartışmaktan ziyade, "yaptığı şeyler doğru mu değil mi" diye sormamız gerek aslında.

hani kendisi gerçekten ıssız bir bölgeye gidip survivorlık kassa bile kameramanın da aynı şeyleri yapmasını bekleyemeyiz.
çekim için sürekli enerji kaynağı lazım. bir yandan çekim yapıp bir yandan ağaca tırmanması kolay değil. belki vardiyalı olarak bile çalışıyorlardır. hatta karayoluna 100-200 metre yakınlıkta olmaları bile mümkün.

ancak önemli olan verdiği bilgilerin doğruluğu.
gösterdiği bölgede o yediği böceği yemeli miyiz, herhangi bir zararı var mı, aynı bölgede daha kolay bulunabilecek ve tadı daha iyi olacak yemek olanakları var mı,
vs bunun gibi şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...