Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dartanian: İŞTE TÜRK ERKEĞİ PROFİLİ

goldbären

Öne çıkan mesajlar

ÖNCE

Dartanian said:

Arkadaşlar ben garaja gidiyorum gelcek var mı merak ettim hatunu.

Dartanian said:

Paspatur kardeşim kaç gibi izmire varmış olursunuz bi öğrenir misin? Beklemeyim boşuna.

Dartanian said:

Ana bacı muhabbeti baydı bırakalım arkadaşlar.

Dartanian said:

Karanlıkta profilden ağzını burnunu bile yarımyamalak gördüğümüz bi kız yüzünden topaç 9sayfaya ulaştı...

Dartanian said:

Molada uyanmaz sonrasında uyanırsa ''molada uyandırmak istedim ama o kadar güzel uyuyodunuz ki kıyamadım'' de sonra tokadı ye.

Dartanian said:

Uyuyo numarası yap ve üstüne düş.

Dartanian said:

öp belini.

KIZ TANIDIK ÇIKTIKTAN SONRA

Dartanian said:

Merve'nin bişey dememesi için kitlersek veya topicteki resmi kaldırırsak sevinirim.

Ciddiyim.

Hee bi de burdan sonra en azından abuk subuk konuşmazsak sevinirim.

OLDUKÇA ÖNCE

Dartanian said:

Dartanian
Ortaokulda 8.sınıfa giderken beden derslerinde erkekler sınıfta soyunuyoduk kızların soyunma odası vardı..Sınıfta soyunduk falan tenefüsün bitme zili çaldı herkes çıktı biz 3 hayvan arkadaş olarak sınıfta kalıp topluca masturbasyon yapalım dedik başladık yapmaya 2dk geçti herşey güzel giderken sınıfta ceketini unutan 1 kız ve onun arkadaşı içeri daldı bizim arkadaşlar arkasını döndü ama ben direk elmdeyken yakalandm birşeyde yapamadım güldüler kaçtılar acaip utanmıştım ya sad smiley
Sosyal ağlarda paylaş

Kız kuyruk sallamamış, şeyine sürmemiş tabiri caizse, kalkıp otobüsten mi insin napsın yani? Tutup rızası olmadan, uyurken fotoğrafını çekip buraya atıyor ayının biri, geri kalan abaza mal tayfası da buna şakşakçılık yapıp gazlıyor. İnşallah bir gün kardeşinize/sevgilinize de aynısı yapılır derken o ayılardan birinin tanıdığı çıkmış galiba, içimin yağları eridi valla, bin beter olun hayatsız abazalar.
Sosyal ağlarda paylaş

E abi herkes böyle değil mi sonuçta tanıdıklarımız hakkında ileri geri konuşulmasını sevmezken, tanımadıklarımız hakkında konuşuyoruz işte ileri geri.

Hee kızı tanıdığımı anladım resimden 1-2 mesaj sonra da bozuntuya vermedim sadece.Bi de merak etmeyin satmadım patiyi, haberi yok tabiiki de böyle bişeyden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Kız kuyruk sallamamış, şeyine sürmemiş tabiri caizse, kalkıp otobüsten mi insin napsın yani? Tutup rızası olmadan, uyurken fotoğrafını çekip buraya atıyor ayının biri, geri kalan abaza mal tayfası da buna şakşakçılık yapıp gazlıyor. İnşallah bir gün kardeşinize/sevgilinize de aynısı yapılır derken o ayılardan birinin tanıdığı çıkmış galiba, içimin yağları eridi valla, bin beter olun hayatsız abazalar.

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz.meme kültürünüz yok. meme'yi tanıma kültürünüz yok. Vucut tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, meme çeşitliliğine hazır değilsiniz.elledim diyeniz de tatava. meme'nin her yerini elledim diyo, ara sokakta bir otogara uğramamıştır mesela. Duyulmuş memeleri görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

sizin gibi duyarlı vatandaşlarımız olduğu sürece karımız kızımız rahat rahat otobüse binecektir...
Sosyal ağlarda paylaş

E yapıyoruz abi işte Türk erkeği olarak hayvanlığa eminim gelecek zamanlarda da bunu unutup devam edicez.Bugün benim tanıdığım biri çıktı yarın başkasının çıkar.

Benim uzaktan bi tanıdığım olmasa zaten baştan söylerdim farkettiğimde..Dediğim gibi kimseyi satmadım, neyse bi arda bey durumu daha patiye ders olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

vay be... demek hatun tanıdığınız değilse ver gazı "öp belini" falan diye... ondan sonra da racon kes "abuk sabuk konuşmazsak sevinirim." diye.

racon öyle kesilmez. adam olacan önce.

keşke öbürü de yakalansaydı fotoğrafını çekerken. tam kapak olacaktı.

Dartanian said:

E yapıyoruz abi işte Türk erkeği olarak hayvanlığa eminim gelecek zamanlarda da bunu unutup devam edicez.Bugün benim tanıdığım biri çıktı yarın başkasının çıkar.

sıkışılınca nasıl çoğul konuşulura güzel bir örnek olmuş bu mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

http://www.youtube.com/watch?v=B6bakBrTEjI
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın kardeş

bakın olum yaşım 19.. ama otobüs yolculuğu için daha gencim şu sakalım daha tam çıkmadı ergen gibi gözüküyorum sakal tam çıktığı vakit otobüsten bi kızı bulcam şöyle malı güzel olan sonra sokarım bi yerde çalışsın akşam eve geldiğimde 18-19 da falan yemekten sonra gece 2-3 e kadar gece vardıyası olur.

BEN EVLEOTOBÜS YOLCULUĞU FLN İSTEMİYORUM, SIRF SEKS YAPICAM KARIMLA HER GÜN, BAŞKA BİŞEY İSTEMİYORUM !
babamda bana diyor millet sana kısır der falan diye, evlilik çocuk yapmak içindir falan diyor.. ben istemiyorum kardeşim! çocuk olursa seks hayatım erir böyle oturma odasında da yaparım mutfakta da yaparım ne zaman istersem ayrıca çocuklara harcıyacağım parayı karıma G-string almak için tanga, sexy mini etek almak için harcarım evde giyer fantazinin kralını yaparım.. ne de olsa dünyaya bi kez geliyorum !

arzuladığım:
uslu çalışan sexy malı olan bir kadın aylık 600 tl de getirse ev'e yeter
bende çok vuruşkan odada bıkmayan biriyim aylık 800-1000 tl getirsem yeter

ayrıca milliyim. bana kız HANGRİ demişti yeter deyip çıkmıştı motelden yurtdışındaydım zaten milli oldugumda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...