Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben dünyanin en akıllı insanıyım.

SpawNJawS

Öne çıkan mesajlar

bu kitabı garanti okuyun vede yaptığınız bütün yorumları çok geç olmadan deği$tirin yani bir nevze dünyaya bakı$ acınızı 180 derece deği$tireceğinize garanti veriyorum. bo$ bir kitap değil gerçekten severek okudum herkezin okumasını isterim.[signature][hline] In every j0b there is a no!

- Counterfeit -
Sosyal ağlarda paylaş

bari konu dışında konuya link verseydin :p arkadaşım fikirler görecelidir illa herkes o kitabın veya senin fikirlerini benimsemek zorunda değildir, gğzel bir fikirdir dersin çekilirsin yada tartışırsın ama geç olmadan bu kitabı okuyup fikrinizi değiştirin demezsin değilmi ;)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bu dediğin kitabın yazarı bir türkse(ki 3-4ay önce böle bişey vardı)gerçekten ii bir kitap türklerin dünya üzerindeki en zeki millet olduğundan bahsedio misal hiç kontor harcamadan arkadaşınla nerde buluşabileceğiniz gibi :)[signature][hline]karakabus yakar ruhunu insanoğlunun
hep yakınımızdakiler uzaktır bize
ney sesine hasret büyürüz biz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 26 Ağustos 2004 20:15 tarihinde demiş ki:
Yazarı ne bunun?

sanırım insan ama elfte olabilir[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 26 Ağustos 2004 20:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 26 Ağustos 2004 20:16 tarihinde demiş ki:
said:
Yazarı ne bunun?

sanırım insan ama elfte olabilir

yok baba insan
baksana ben dünyanın en akıllı insanıyım demiş
insan insan :D[signature][hline]Yukarıdaki yazıların yarısı yalandır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yazarı ne bunun?

Ben Dünyanin En Akıllı İnsanıyım - Erdal Demirkıran

Adam Dediğin Benim Gibi Olur - Erdal Demirkıran[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakabus, 26 Ağustos 2004 20:12 tarihinde demiş ki:
eğer bu dediğin kitabın yazarı bir türkse(ki 3-4ay önce böle bişey vardı)gerçekten ii bir kitap türklerin dünya üzerindeki en zeki millet olduğundan bahsedio misal hiç kontor harcamadan arkadaşınla nerde buluşabileceğiniz gibi :)

arkadasım o dogruda bizim milletimiz kafayı hep kurnazlıga calıstırrıo ondan gelişemios hep dolandırcılar bizde :)[signature][hline]:)))))
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...