Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm # 6

Masakari

Öne çıkan mesajlar

Lancelion said:

SeaGle said:

Teknik hırdavatın perakendecisinde bile stok sayıları çok yüksek tabi. O yüzden toptancı ne kadar mal çekiyordu kim bilir üreticiden. Totalde onlar için yine büyük para o yüzden.

ünal ticaretten kazık yiyip yiyip gelip buraya zırlama lan

Kazık yer miyim olm ben, önce işlerini yapıyorum, sonra beleşe alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

jaffa said:

xaty said:

Ben de bi yaptığım kardan adama zeytin/kömür yerine jelibon koymuştum düğmelerine, ağzını gözünü neyden yaptığımı hatırlamıyorum. Onlar da jelibondu galiba.

jelibooooooon <3

baya dandikmiş, jelibon kutusunu da şapka yapmışız..

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/14247_253505562626_6080244_n.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

jelibonlu istediğim tek bişi var, bi gün yapıcam diyorum yaklaşık 4 yıldır falan.. ama yapıcam gerçekten :D çok da güzel olcak

bi tahmin edeyim, vodkalı jelibon ise istediğin yapma abi isminden "ohaaa süper olur" falan gibi geliyo ama o jelibonlar vıcık vıcık oluyor, iğrenç oluyor. yaşadığım en büyük hayal kırıklıklarındandır.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya, direk o :D daha önce bi kaç kere daha koymuştum, yine koyıyım
http://www.helptionary.com/wp-content/uploads/2010/11/Jello_Shots.png

2 kere denk geldim. birinde özellikle vıcık vıcık yapmışlardı, şırınganın içindeydi, akması gerekiyodu. shot'ta olan ama jelibon kıvamındaydı, bi kerede ağza atıp yemelik

jelibon denir mi buna bilmiyorum da bundan istiyorum bi ara
Sosyal ağlarda paylaş

ümüğünü sıkıp suyunu süte mi katıcaksın?

haa belli oldu.

bu ilginçmiş de benim yaptığım olay bi tasa vodka doldurdum, içine 2 paket jelibon koydum, buzdolabına koyup 1 gün beklettim. jelibonlar vodkayı komple emmişti ama öyle bok bi kıvam aldı ki yerken midem bulandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ümüğünü sıkıp suyunu süte mi katıcaksın?

haa belli oldu.

bu ilginçmiş de benim yaptığım olay bi tasa vodka doldurdum, içine 2 paket jelibon koydum, buzdolabına koyup 1 gün beklettim. jelibonlar vodkayı komple emmişti ama öyle bok bi kıvam aldı ki yerken midem bulandı.

kavunu ikiye kesip içine rakı döküp karıştırıp yemek de çok başarılı. hani rakı tadı kalmıyor ( rakıyı ayrı olarak da çok severim konu o değil de) kavun yiyip sarhoş oluyosun. süper oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...