Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm # 6

Masakari

Öne çıkan mesajlar

ya dediğim gibi ondan emin değilim. belki de sadece alışkanlık olmuş adamda. o yüzden her mesajı iq temalı ya da bi konudaki beceri/beceriksizlik temalı.

o en fazla benim yorumum olabilir. demek istediğimi anlattım sanırım. dediğim gibi mesajlarını bulmak çok zor olmaması lazım. şimdi hiç arayamayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Adamlar hakli ya ahmet direk butthurt ever virgin o yuzden hep ingilizce cevap vermek resim koymak 4chan /b/ /v/ hentai anime japon

yeterince keyword verdim mi afs

bu arada bu mesaj bana ise ben öyle bir şey demiyorum. dediğim sadece bıraksın da biz karar verelim neyin ne olduğuna. başkalarının yetenek veya iq'suna bok atıp kendini haklı göstermeye çalışan mesajlar çok rererö.

ben de yapıyorum bunu ama her mesajda olması komik.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Aptala aptal diyor adam neyine takildiniz ki?

işte her seferinde aptala aptal demiyor. mesela atiyorum yakın arkadaşıyla konuşuyor. o mesajda da yetenek, aptallık vs subtexti var.

"arkadaşı o yüzden öyle söylüyor" demene gerek yok. o belli oluyor zaten. en azından şurda uzun süredir takılanlar anlar. ama dediğim şey buna gerek olmadığı.

neyse anlatamadıysam zaten demek istediğimi daha fazla uğraşmaya gerek yok. olayın dışından bir yorum yapmak istemiştim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben bile kendi mesajlarımı okumuyorum insanlar chart falan çıkarmış.

Bu sitede 2 şey yapıyorum, edindiğim çok kaliteli bir arkadaş kitlem var, bunlarla muhabbet geyik, sharing and caring vs.

Ve banter. Çocuklar agız dalaşı çok eglenceli birşey, ben çok keyif alıyorum. Zeki cevaplar gelince tatmin oluyorum ama 10 harass/troll'den 9'una Vingthor'un şiir gibi tabiriyle kıçını tutarak yazılmış pleb.

Şimdi niye bize aptal diyorsun derseniz, ben çıkıp parmak dogrultup sen sen sen, hepiniz şöylesiniz demedim. Bir hareket formasyonu belirttim ve bununla istedigim gibi dalga geçebileceğimi çünkü bence kalitesiz bir hareket oldugunu söyledim.

Hala bir tane anti tez yok. Oturmuş paticik beni yüceltiyor/yerlere vuruyor.

Birbirinize direkt hakaret edemeden logic 101 tadında bir fikir alışverişi zekasına ulasamadıgınız sürece tek hakettiğiniz şey 3700 reaction image'dan bir tanesi.

Çünkü ben sana "Bu aptalca" dedim.
Sen "Sensin aptal, ps karı gibisin cinsiyet degistirsene :))" dedin.

Borastus'un koydugu çok güzel bir tane ethics of arguement tadında bir chart vardı, elinde olan varsa koysun.

Till then enjoy your image macros.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn işte tam dediğim noktayı söylemişsin zaten. ağız dalaşlarında sürekli aynı şeyler abi. chart filan çıkarttığım da yok. senin dikkat çekmenin sebebi sürekli aynı tema. her mesajında. değişmek zorunda değilsin sonuçta. sadece eleştri getirdim.

dediğim gibi ben de benzeri mesajlar atiyorum. her mesajda olması sıkıcı sadece. yoksa bana ne nasıl yazdıysan yazdın. bana demedin sonuçta o lafları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...