Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm # 6

Masakari

Öne çıkan mesajlar

Deacon said:

Ulan lisede en genc hocamiz 40 yasinda falandi heralde. Nerden buldunuz oyle genc hocalari?

Neyse ki universitede lab'lara ve ps'lere giren asistanlar sayesinde hoca fantezisi yasayabildik. Yoksa eksik olecektik. Kimya lab'larini unutamam fdgs.

ahah ikisine de ayri ayri katiliyorum. yazin calculus2 vizesinde bir asistan gelmisti, sinavdan ciktiktan sonra 1 gram soru tartisan olmadi dfgdf, simdilerde usuyoruz :/

@deacon

abi biz 16 kiz 4 erkekle kimya labi yapiyorduk, bolumdeki tek erkek asistan(sanirsam) direk kizlara yavsiyor ama oyle boyle degil simdi burda anlatmiyim sdfd. yani zorla kendini dovdurtecekti, neyse kavga cikmadan bitirdik lablari sdfd.

ama kimya bolumundeki kiz asistanlarda bi tane mi kotu olmaz arkadas hepsi guzeldi dfgd.

Sosyal ağlarda paylaş

bu surat boyanıp konan fotolar da bi tuhaf gleiyo bana.

hani kendi fotonu koyarsın, yanında forumdan olmayan biri vardır saygı icabı suratını falan boyarsın da kendi fotonu koymaya karar verdiysen ne diye surat boyanıyo ki vücut göstereyim mi nedir bi ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

bu surat boyanıp konan fotolar da bi tuhaf gleiyo bana.

hani kendi fotonu koyarsın, yanında forumdan olmayan biri vardır saygı icabı suratını falan boyarsın da kendi fotonu koymaya karar verdiysen ne diye surat boyanıyo ki vücut göstereyim mi nedir bi ilginç.

sen de boya koy?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...