Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm # 6

Masakari

Öne çıkan mesajlar

Tanimadigi, gormedigi, tanismadigi, muhabbet etmeye calisip yuz bulamadigi bi kiza bulusalim diyosun
Sonra burda testesteron diyosun
Sonra ben tanimadan muhabbet acmam bi ortak yon bulurum diyosun
Sonrada zirliyosun burda yahu yani bi kendine gel. Postlarini atarken dusunmuyosun yada dusunecek bi organ yok. Bu kadar olma ya ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

zaman geçer ve insanlar değişir, hani sen hiç değişmiyosun diye, başka insanlarında düşüncelerinin değişebileceğini gözardı etme bence.

O zamanalar paticiğe yeni üye olmustum ve dory de sevgilisinden ayrılmıstı, belki yeniden denemek ister, güvenebileceği birini ister gibi bi düşünceye kapılıp o öm'leri göndermiştim, ve evet dediğin gibi reel de tanımıyodum.

Yaptığım şey biraz aceleye getirmekti, zaten geri tepti dersimi aldım, o yüzden şimdi aynı şekilde davranmam mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

zaman geçer ve insanlar değişir, hani sen hiç değişmiyosun diye, başka insanlarında düşüncelerinin değişebileceğini gözardı etme bence.

O zamanalar paticiğe yeni üye olmustum ve dory de sevgilisinden ayrılmıstı, belki yeniden denemek ister, güvenebileceği birini ister gibi bi düşünceye kapılıp o öm'leri göndermiştim, ve evet dediğin gibi reel de tanımıyodum.

Yaptığım şey biraz aceleye getirmekti, zaten geri tepti dersimi aldım, o yüzden şimdi aynı şekilde davranmam mesela.

senden mi ayrılmıştı ki
Sosyal ağlarda paylaş

cerebralis said:

0ne said:

senden mi ayrılmıştı ki

siz hayatınız boyunca sadece tek bir kişi mi arıyosunuz ve onu bulunca sonsuza kadar mutlu oluyosunuz?

her zaman öyle olmuyo, insanlar ayrılıyo, benden ayrılmadı,o zamanki erkek arkadaşından ayrıldı, taammmıı???
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...