Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

göbekli arkadaşlar

kermit

Öne çıkan mesajlar

balon said:

Pasta said:

çirkinliğini kapamak için kültürü bahane etme diyorum bana kültür soruyo tam bir müslüman ya.

ben güzel oldumu falan iddaa etmedim ki olm. Göbek güzel bir şey de demedim, yalnız göbek ve kıllı erkeklerin de erkek ortamında bi tarzı havası vardır dedim. Farklı bi şey o yani, onu anlayabilmek için sadece bi kitleden arkadaş kitlen olmaması lazım. 20 lira'ya tost yediğin tiplerle beraber takılırsan anlayamazsın. Antep kültürü baharat kültürü diyen bir adamsan da anlıyamazsın bunu.

referans verseydin keske meshur postuna
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

balon said:

Pasta said:

çirkinliğini kapamak için kültürü bahane etme diyorum bana kültür soruyo tam bir müslüman ya.

ben güzel oldumu falan iddaa etmedim ki olm. Göbek güzel bir şey de demedim, yalnız göbek ve kıllı erkeklerin de erkek ortamında bi tarzı havası vardır dedim. Farklı bi şey o yani, onu anlayabilmek için sadece bi kitleden arkadaş kitlen olmaması lazım. 20 lira'ya tost yediğin tiplerle beraber takılırsan anlayamazsın. Antep kültürü baharat kültürü diyen bir adamsan da anlıyamazsın bunu.

referans verseydin keske meshur postuna

benle takıl, referans olarak ben yeterim dicem de napcam olm senin gibi tipleri ben
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
Peygamberimizin saçları uzundu, hatta onları örerdi

peki balon buna ne derdi.
balon said:

Saçını kes pis herif.

hmm..

Peygamberimizin saçını uzattığı da , kısalttığı da, sakal bıraktığı da kestiği de olmuştur. Fakat ona göre öncelikli olan temiz olmak gerektiğidir. Sen temiz bakamıyorsan o saçı uzatamazsın.

Bi de şunu kafanızdan çıkarın, ben hayata dini ritüellere göre tamamen bakan bir adam değilim. Düşünce yapım sadece bu yönden değil. Bir dinim var iman edip inandığım fakat hayatımı tamamen buna göre yönlendirmiş değilim. Bunun doğru oldunu savunmuyorum fakat böyle biri değilim. Beni tanıyan tanıyor onlara sorabilirsiniz beni.

Peygamberimizi ele alacaksak kendisi göbeğe de karşıdır ve göbeksizdir. Fakat Türklerin sofralarında, ananelerinde böyle insanlara verilen lakaplar ve tiplemeler vardır. Bu bunların güzel olduğu gerçeğini de değiştirmez, o konuda hemfikiriz. Ben takılıyorum sağa sola.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

xunn said:

balon said:

olm ne uzun saçlı şakolar var, iğrenç adam kes şunu diyorum.
No offence.

Adam abi bu sünnet ya niye öyle diyosun, temiz ol sünnet git temiz ol pis herif yüreaa diyorum

Cehalet yeni kara veba.

Saçını kes pis herif.

Bir foto koysana temiz insan görsün forum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...