Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Wizard+?

Milamber

Öne çıkan mesajlar

wizard devam et. fighter gereksinimini henchman le karsila. eger warlock gibi bisiy dusunmuyorsan [hemen hemen esit seviyede buyucu+savasci] direk wizard yada direk fighter devam et bence. degisiklik olsun diye palemaster + wizard + monk gibi bisiyler deneyebilirsin ama.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

monk mantıklı aslında eğer olunabiliyorsa wizard iken, mob yakına gelince dalınabilir tekme yumruk, hem deri(yok kumaştı sanırım?) giyiyor monklarda, bi engel oluşturmaz büyü yapımına.

yada cleric olunabilir,

clericte bir buff kapasitesi var istesende ölemiyorsun, yani 25 str 25 dex 25 con falan savaşıyorsun kendi üstüne yaptığın koruma büyüleri ile.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair

[Bu mesaj Norak tarafından 27 Ağustos 2004 22:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dreag iyi yazmış.
wizard gitçekseniz pure wizard gitmenizi öneririm.

baldur's gate'te stats olayı daha kolaydı, fighter/wizard (kensai/mage) yaparken zorlanmazdık da..
NWN'de hem strye hem inte 18 veremiyorsun bg gibi..

belki az fighter çok wizard classı vererek (mesela 3 lvl fighter 12 level wizard gibi - sanırım warlock diyorlar bu tarz wizardlara) ilerleyebilirsin de.. pure wizard bence çok daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

wizardi karistirmayin baska classslarla. ancak wizard turevleri ile olabilir palemaster gibi. immune crit iyi baya[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sardius II-magic/blaster-justice
Sosyal ağlarda paylaş

bende öyle yapacam denedim yanında beğenmedim zaten gerek te yok wizard ı hiçbirşey durduramıyor statlerimi de itemlerle öyle yüksek tutuyorumki zaten diğer karakterler kadar güçlü olmuş oluyorlar sırf birkaç feat vede skill için bozmaya değmez ama başka bir karakter açsanız gerekiyor[signature][hline]HisarOyun.Com
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 19wizard lvl 1 fighter verdim feat ler gerekti fighterın ona devam etmiyecem :)
9. seviyeden başka wizard büyüleri kalmadı sanırım bu yüzden wizard gitmeninde anlamı kalmadı red dragon oluyorum dağıtıyorum artık büyülerdede uca ulaştım dahada güçlendirmek için giderim wizardla bundan sonra[signature][hline]HisarOyun.Com
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

Epic spell ler "ejderha çağırma ,epik mummy warrior ,epik mage armor falan filan ama bu büyüler asıl büyücünün gücünü oluşturur herşey ts falanla bitmez (bkz. goblin king,wurm king)vallahi 38. lvlbüyücü ,21.lvl ben ve 24 lvl adam daha wurm king in kapısında 10 saniye arayla yattık epik büyüler olmadığı için siz düşünün yani..[signature][hline]to bid you farewell......
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ne kasarsan kas statlarını aynı verdıın classları kas rogue/ranger(misal ikiside dexer)wizardın yanına pale master ii 10lvl versen yeter 30viz 10 pale saglam bi karakter olur benım ole bı karakterım vardı sahsen mutluydum ama eyer baska bır char kasarsan rogue asasın kasmanı onerırım oynaması cok eylencelı bide katacı yaparsan elemanı ıkı elınde katana of dragonsla 200 300 vurursun valla(lvl 21de iken 10rogue 11 asasınle 150 vuruodum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...