Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bodo Glimt-Beşiktaş UEFA ilk maçı..

-Cleglaw-

Öne çıkan mesajlar

said:
insight_13, 16 Eylül 2004 23:53 tarihinde demiş ki:
said:
BloodMaster, 16 Eylül 2004 23:50 tarihinde demiş ki:
bence yanına del bosque ide koyun crew nerde yaww

Oldu olacak yıldırım demirörenle ekibinide yolluyalım..baksana yannış transferler yapmışlar...yönetim kuruluda gitsin üyeler falan onnarda yönetimi seçtiler ama dimi...yuh be daha neler..elbet adamın bi bildigi vardır..senden çok oldugu kesin..bendende çok o da kesin...

senden çok benden çok orası kesin ama göz var nizam var hocam
Sosyal ağlarda paylaş

ya bızımkıler sankı antreman yapıyor ceza sahasının onunde pas pas pas o oına verıyor dıgerı otekıne hey allam vur belkı 20 tanede 1 tanesı ıse yarar ya

bide su norveclıler amma saglam oyle alcan 2 tane defans a koycan walla[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

yahu kaç defa ibrahim akın ceza sahası ön çizgisine kadar top sürdü şut çekebilecek durumdayken pas vermeyi tercih etti.
kaleyle aranda ne kadar kalmış ki vursan köşeye gitse ya gol ya korner. bu kadar korkaklığın lüzumu yok.
pancu dasergenle bir anlaşamadı gitti deli etti. del bosque yatsın kalksın ahmet hassan a dua etsin. Takım bireysel başarıyla maçaları idare ediyor daha takım oyunu göremedik ne yazık ki...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

kendine oynadı. üstelik öle böle deil yani önceki senelerde de oynuodu da abarttı bu sefer. ya bomboş pozisyon orta yapcak adam geri dönüyor arkadaki adama bidaha çalım atıyor bidaha geri dönüyor bidaha çalım atıyor sonra daga tasa orta yapıyor.

kendim vurcam die sergenin önündeki bomboş topa uçarak vuruyor lol[signature][hline]I, Raid3r
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

yadırgadı mı kanıksadı mı bilmem ama göze battığı kesin
sanki kendisine söz verilen oyuncak araba alınmamış çocuklar gibiydi sahada[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

-ahmed hassan bu takımdan gönderilicek
bi bok yapmıyo, gol ü attı ama başka bişey yok 10 pasından 7 si hatalı olmucak yerlere pas atıyo,hakemle takım arkadaşlarıyla sürekli tartışma içinde.yararsız bi eleman bpşuna kontejanı dolduruyo orda berkant denense daha iyi
-ibrahim akın çok iyi bi eleman ,tuncayın ilk senesi gibi oynuyo adam ama cezasahası önüne gelipte rahat şutluk pozisyon varken pas verip harcattığı 2-3 pozisyon var,halbuki lig maclarında iyi sutlar çekiyodu oralardan
-juanfran ileride oynayamaz kardeşim çok ağır adam,ya ibo ya juanfran ikisinden birini oynatıcan bekte bu kadar,açıkta da ibrahim akın
-bodo glimt takım değil bu kadar rahat pas yapabildiğimiz açık alan bulabildiğimiz maçta en az 3-4 fark atabilmemiz lazım
-tayfun fena değildi alışınca iyi işler yapabilir defansın önündde
Sosyal ağlarda paylaş

ali güneş,tayfun

2 adam sadece. ki tayfun da ispanyadan geldi nese sayalım yine de.

sakarya maçında okan,ali güneş,tayfun

2 maçta toplam 3 oyuncu oynamış yani toplama diyebileceğimiz.

hadi 1 tane de ben unuttum desen 4 de. bu adamlar yüzünden mi başarısız yani takım?[signature][hline]I, Raid3r
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki değil ama o kadar oyuncu alındı bu oyuncuların belli bir bölümü ya Gs veya Fb de oynadı veya onlar adına gündemde kaldı ve şu ana bakarsan aldığınız oyuncuların çoğunu oynatmıyorsunuz sorması ayıp transfer niçin yapılır ? adamı oynatmayacaksan neden transfer yaparsın ki Bjk adamları yedek olarak bile soyundurmuyorsunuz bence özellikle Gs ve Fb kökenli olup veya gündemine gelen ve alınan Berkant , M. Doğan , Fatih Sonkaya , Tayfun gereksiz transferlers[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

bence sorun yapılan transferlerde değil gönderilmeyenlerde. geçen seneden beri hala toparlanamadı adamlar.

yapılan transferlerde m.doğan inanılmaz gereksiz bir adam. hangi zihniyet aldı bilemiyorum.

f.sonkaya aligüneşin alternatifi şu anda başka orda kim oynicak ki emre mi

berkant niye oynamıyor anlamıyorum çok iyiydi hazırlıklarda

neyse işte şu takımdan m.doğan ve emre de gönderilse, 6 yabancının 3ü de değişse(juanı saymıyorum daha bekleyelim)
iyi olur. mesela bir forvet alınsa veysele de gerek kalmaz.

neyse işte transferlerde hata vardır doğru kabul etmemek mümkün değil. ama unutmamak gerekir ki yönetim bu takımı aldığında transfer sezonu yeni başlamıştı. tabi ki başkan adayı olarak da görüşülüyordu ama aynı şey değildi taktir edersin ki.[signature][hline]I, Raid3r
Sosyal ağlarda paylaş

bence tayfun dun aksam guzel oynadı ılerde dahada ıyı olur
alı gunes zaten super lıgde ılk 4 haftada besıktasın en ıyılerındendı
sonra okan ınter den geldı sonuc dolaylı olarak gs lı dıyebılırız o ıyı oynamıyorda transferlerde elbette yanlıslıklar war ama herseyı ona baglamamalı[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...