Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sahibinden ile elden alışverişte get kullanımı hk.

yav

Öne çıkan mesajlar

• 4 yıl sonra ...
Google'da aradığım keywordlerin sonucunda ilk sonucun paticik çıkması... paticik master race.

5 yıl önce atılan bu postla ilgili benim de bir sorum var. Laptopu satıyorum, elden satacağım ama taksitle almak istiyor alıcı. GeT açacağım dolayısı ile ama kargo falan olmayacak, sahte kargo no vereceğim oraya. Fakat kendimi nasıl güvence altına alabilirim? Şöyle bir şey düşündüm ben

Buluşuruz, ürünü gösteririm. O gün GeT açarım, ödemeyi onayladıktan ve para hesaba yattıktan sonra veririm ürünü diyorum. Bu noktadan sonra bu adam "ben ürün almadım" deme şansı var mı? Kargo nosu sahte bile olsa, onaylamış olacak ve üç iş günü geçmiş olacak. Parayı da çekeceğim, bir şekilde beni zor duruma düşürebilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Para hesaba yattıktan sonra yok ama alıcının kalitesine bağlı olarak ; ürünü para hesabına yatınca vericekti ama vermedi vs. diyebilir. Var yani böyle yüzsüz insanlar dünyada, RMT yaparken paypalda çok başıma gelmişti.

En temizi 24ayar IAR altın alsın internetten taksitle vs. al altını ver laptopu, git altınları kuyumcuda bozdur. Al-Sat farkı gram başına 50kuruş falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...