Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terörist başını sorgulayan komutan olduğum için, bana güvenin...

cetintas

Öne çıkan mesajlar

said:
Albay selam verirken bir sürü hata yapmış. 1.Selam verirken elinin içi görünüyor.2.Başparmak açık.3.İşaret parmağı ve orta parmak sol kaşın bitim yerinde kaş hizasına getirilmeli.4. Başparmak işaret parmağının ikinci boğumunda olmalı (Bkz.164-15 Yanaşık Düzen Talimnamesi)
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

said:
Albay selam verirken bir sürü hata yapmış. 1.Selam verirken elinin içi görünüyor.2.Başparmak açık.3.İşaret parmağı ve orta parmak sol kaşın bitim yerinde kaş hizasına getirilmeli.4. Başparmak işaret parmağının ikinci boğumunda olmalı (Bkz.164-15 Yanaşık Düzen Talimnamesi)

said:

Hasan Atilla Uğur Komutanımıza başarılar dileriz.Gözümüz yollarda kaldı.Komutanımızın eşinin güzel bir sözü vardı.'Antalya'da Apo'nun da adayıvar.Apo'yu sorgulayan eşim Apo'nun adayından fazla oy almalı.Yoksa o zaman ben ölürüm .' demişti. Fedakar,cafakar Anadolu kadınını temsil eden o eli öpülesi kahraman bacımızı Antalyalılar duymuştur elbet.O bacımız bütün Antalya'yı karış karış gezdi.Şimdi sıra Antalyalılarda .2şehitler ölmez,vatan bölünmez'sözü sık sık söyleniyor.Bunun doğru olduğunu Antalyalı gösterecek sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

"Garantim geçmişimdir. Antalya’da 1997-1998’de terör örgütünü kovduğum için, teröristbaşını İmralı’da sorgulayan komutan olduğum için, Antalya’nın eniştesi olduğum için bana güveniniz."

sırf bu açıklaması bile oy vermemek için yeterli! Çok saçma bir oy isteme şekli olmuş. yani hangi aklı başında insan bu açıklamasına bakarak "aa tamam bak apoyu sorgulamıs oy verelim biz buna" derki?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...